Мила мамо, ми вітаємо тебе з днем ​​народження! Для сина ти – теплота душі та підтримка, для невістки – мудра порада та опора. Дорога наша, ми бажаємо в будь-якому віці залишатися такою ж видною і красивою дамою широкої душі і доброго серця. Мамо, нехай завжди горить зелене світло надії у твоєму житті і яскраво світить вогник твоєї любові, якою ти нас усіх зігріваєш і надихаєш.

З днем ​​народження, чудова наша та дорога. твій син і невістка бажають тобі постійного тепла в душі, безперечної любові в серці, великих можливостей у житті та світлої удачі на шляху. Мамо, нехай у твоєму житті завжди буде чудова погода, нехай твої світанки завжди приходять разом із натхненням та щастям.

Дорога та улюблена матуся, твій син і невістка бажають тобі в день народження великого щастя та великого добра. Шлях душа ніколи не сумує і не засмучується серце, нехай життя завжди відкриває в країну радості та благополуччя дверцята. Бажаємо тобі міцного здоров’я, миру та удачі.

Мамо, вітаємо тебе з днем ​​народження! Бажаємо завжди піднесеного настрою, гарних новин, цікавих подій та райдужних планів на майбутнє. Будь красива, молода, успішна, добра, чуйна та кохана. Бажаємо тобі всього найкращого. Люблячий син і невістки.

Дорога наша матуся! Вітаємо тебе з твоїм днем ​​народження! Я як твій син дуже тебе люблю і бажаю тобі, моя люба, життя довгого, безтурботного, радісного і легкого. А я як Ваша невістка хочу сказати Вам, дорога моя друга мама та свекруха, дякую за розуміння, добре серце та підтримку, і бажаю Вам міцного здоров’я, довголіття та благополуччя!

Люба матуся, вітаємо тебе з днем ​​народження. Бажаємо залишатися дбайливою і люблячою мамою, доброю та веселою свекрухою, чудовою жінкою та вірною хранителькою сімейного вогнища. Міцного здоров’я тобі, мамо, великого щастя, кохання, розуміння та успіху.

Дорога мамо, у твій день народження хочемо побажати добра і світла щастя в житті, радості та веселої пісні в душі, любові та невгасаючої надії у серці. Нехай для найкращої мами та свекрухи цвітуть усі квіти світу, нехай дарує натхнення спів чудових птахів.

Дорога мамо, твій люблячий син і невістка тебе вітають із днем ​​народження. Ми бажаємо тобі незмінного ритму щастя і радості, успішних днів і веселих свят, добрих друзів і люблячих близьких, гарних вчинків і доброти душі, відмінного здоров’я та блага в домі.