Люба матусю, вітаю тебе з днем ​​народження! Залишайся завжди молодою в душі, щасливою та чарівною! Бажаю тобі, щоб здоров’я турбувало якнайменше, на роботі хвалили якнайбільше, а в подарунках було тільки те, що тобі подобається!

Рідна моя та єдина мамулічка вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю тобі довголіття, міцного здоров’я, більше радісних миттєвостей, щасливих днів, щоб діти цінували, онуки любили, оточуючі поважали, колеги не забували!

Мамо, твої роки я собі хочу забрати, щоб ти залишалася завжди молодою, красивою, повною енергії та запалу. Нехай в очах твоїх гарних завжди горить яскравий вогник, який мене грітиме. Я люблю тебе і мрію, щоб найщасливіша ти була.

Мама, найцінніша моя людина, нехай скарби мудрості відображаються у твоєму ніжному погляді. Нехай, сповнена добротою посмішка, завжди з радістю зустрічає мене. Бажаю неземного запасу щастя, неосяжного, як земну кулю, кохання. Знай, що я завжди буду поруч, міцно притискатиму тебе до свого серця. З Днем народження!

Мила, найкраща моя матуся! Вітаю тебе з днем ​​народження. Ти все така сама рідна, добра, гарна. Радуй мене своєю присутністю, зігрівай мене своїм теплом, даруй мені іскорку щастя та надії. Живи, люба моя, оточена турботою та любов’ю рідних та друзів ще багато – багато років.

Мамо, нехай твоє серце ніколи не страждає, я завжди буду на варті твоїх почуттів, емоцій та твого життя. Бажаю, щоб твої вуста лише усмішку визнавали, дарували добрі слова. Бажаю, щоб твої очі блищали лише від щастя, і ніколи їх не торкнулися сльози. З Днем народження!

Мамочко, якби ти знала, скільки щастя ти заслужила. Побажаю тобі всього світлого та прекрасного на світі. Нехай здоров’я твоє буде міцним. Будь у хорошому настрої та посміхайся частіше. Візьми мої вітання з днем ​​народження!

Моя найрідніша і найдорожча людина, люба мамо, я вітаю тебе з днем ​​народження! Дякую тобі за життя. Дякую бабусі за тебе. Ти прекрасна жінка і найкраща мама. Ти гідна всього чудового в цьому світі. І я всім серцем бажаю тобі щастя. Бажаю, щоби тебе не відвідували сумні думки. Бажаю, щоб поряд з тобою завжди були лише добрі люди. Мамуль, будь здорова, сильна духом, уперта у справі і весела у будь-якій компанії. Світла яскравим сонечком для сім’ї. Будь прикладом краси, впевненості та жіночої чарівності для всього світу.

Дивіться також