Дружині братаДружині другаКолишній дружиніКороткіКоханій дружиніПрикольні

Мила моя дружина, найпрекрасніша дружина, вітаю тебе з днем ​​народження. Радість моя, я тобі бажаю ніколи не хвилюватися через дрібниці, завжди бути на висоті і щодня зустрічати у всеозброєнні. Дорога, нехай весь світ буде біля твоїх ніг, нехай усі твої мрії неодмінно збуваються, ну а я, в свою чергу, докладу до цього свою руку.

Моя чарівна дружина, вітаю тебе з днем ​​народження. Мила, нехай твої яскраві фантазії та світлі надії неодмінно стають реальністю. Нехай наше сімейне вогнище ніколи не втратить сили полум’я завдяки твоїй турботі та любові. Радість моя, бажаю тобі процвітання у справах і будь-яких починаннях, затишку в нашому домі та незгасного щастя у твоїй душі.

З Днем народження, кохана! Та, яка одним поглядом надає мені сил, радості та впевненості. Жінка, яка робить моє життя красивим і безтурботним, а мене найщасливішим чоловіком у світі. Мої привітання, кохання моє!

Моя кохана, мій сенс життя, вітаю тебе! Усміхатися не припиняй, щасливою, щоб була, а краса твоя завжди давала стимул для перемог. Вітаю найкращу дружину!

Вірну, милу, гарну та добру дружину брата вітаю з днем ​​народження. Я бажаю почуватися щасливою кожну хвилину життя, залишатися міцно коханою і бажаною, добиватися своїх цілей і прагнути кращого, радіти приємним подіям і теплим зустрічам з близькими людьми.

З днем ​​народження, моя королева! Нехай наша прекрасна історія любові приносить нам лише радість і продовжує міцніти в міру зростання нашої родини. Вітаю, мій скарб!

Моя чарівна дружина, в твій день народження бажаю завжди залишатися найпрекраснішою квіткою в квіткарці нашої родини. Люба, я завжди тобою захоплюватимуся і щиро тебе любитиму. Бажаю тобі постійно перебувати у чудовому настрої та жвавому стані душі.

З Днем народження! Сьогодні я хочу побажати тобі, нехай і колишній моїй дружині, але, як і раніше, близькій мені людині, здоров’я, жіночого щастя, веселого настрою та надійних друзів, які допоможуть у скрутну хвилину!