З Днем народження! Сьогодні я хочу побажати тобі, нехай і колишній моїй дружині, але, як і раніше, близькій мені людині, здоров’я, жіночого щастя, веселого настрою та надійних друзів, які допоможуть у скрутну хвилину!

Дорога! Вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю не впадати у відчай, адже життя тільки починається, бажаю тобі зустріти надійного, вірного і розумного чоловіка, з яким буде цікаво, радісно і легко йти по життю, бажаю тобі всіх благ і багато здоров’я!

З днем ​​народження, колишня дружина. Бажаю тобі безхмарного щастя, великого успіху на шляху до мрій. І нехай все погане залишиться в минулому, нехай попереду на тебе чекає маса всього радісного, цікавого і веселого. Бажаю частих можливостей для захоплюючих подорожей та бажаних зустрічей.

З днем ​​народження, колишня дружина. Бажаю тобі легко стерти з пам’яті все погане, наче невдалий малюнок з альбому, бажаю тобі наповнювати своє життя лише приємними моментами, суцільними насолодами та щасливими емоціями. Будь чарівна і неповторна.

З Днем народження! Бажаю тобі бути успішною і самореалізованою, бери від життя все і йди вперед до нових цілей, нехай супроводжує успіх і успіх!

Для колишньої дружини в її день народження бажаю великого щастя та любові, душевного спокою та удачі, благополуччя та процвітання. Будь успішною людиною, милою та красивою жінкою, добрим і надійним другом.

Для колишньої дружини в день народження хочеться щиро побажати з кожним днем ​​наповнювати цей світ своєю променистою усмішкою та чудовою красою. Нехай твоя пам’ять зберігає тільки щасливі спогади, нехай твій шлях простягається стрічкою удачі та везіння.

Дорога колишня дружина, я вітаю тебе з днем ​​народження. Хочу побажати тобі бути щасливою, успішною і задоволеною всім, що відбувається в твоєму житті. Нехай поряд будуть люди, що люблять, нехай усередині тебе живе гармонія і надія, нехай тобі все вдається «на ура».

Дивіться також