Моя улюблена дружина, вітаю тебе з днем ​​народження. Нехай казкою буде твоє життя, де я буду добрим і турботливим королем, а ти моєю бажаною і найкрасивішою королевою. Бажаю тобі здоров’я, успішної діяльності та цікавих витівок, веселощів, плідної творчості, безтурботного відпочинку, великого щастя та везіння.

З Днем народження моя кохана. Прекрасна дружина, я тобі бажаю смаку щастя, аромату кохання, кольору радості. Будь у мене завжди такою ж стрункою, як Дюймовочка, працьовитою, як Попелюшка і приголомшливою, як Афродіта.

З днем ​​народження, моя красива дружина. Бажаю, щоб твоїм повсякденним вбранням було щастя, щоб твоїм постійним супутником, крім мене, було натхнення. Бажаю тобі, люба, бути яскравою, як сонце, красивою, наче квітка і дивовижною, наче веселка на небі.

Кохана, вітаю тебе з днем ​​народження. Ти народжена для щастя та любові, знай я тебе міцно люблю і зроблю все, щоб ти була щасливою. Бажаю тобі, люба моя, вічної краси та блаженства, постійної удачі та пристрасті — пристрасті до мене, своїх захоплень та свого життя.

З днем ​​народження, кохана моя! Для мене ти досконала та ідеальна, і нехай увесь світ тебе бачить такий. Бажаю, щоб тебе нічого не турбувало, щоб ти частіше усміхалася, щоб твої ідеї були втілені у великий успіх, щоб ти завжди почувала себе коханою та для мене бажаною.

Кохана, зі святом! Роки біжать, а ти не міняєшся – така ж гарна, свіжа, юна та ніжна! Збережи в собі цей запал і вогник, який мене так приваблює і зносить мені голову. Люблю тебе!

Моя прекрасна дружина, найкраща та чудова дружина, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю тобі, люба, активної життєдіяльності, успішних планів та вдалої їх реалізації. Женуля, будь завжди такою ж чудовою, залишайся доброю чарівницею і дбайливою господинею, щасливою жінкою та вірною хранителькою сімейного затишку та вогнища кохання.

Дружина моя єдина та кохана, вітаю тебе з днем ​​народження. Нехай моя любов робить тебе щасливою і радісною, нехай засмучення не затьмарюють твоє життя. Нехай здійсняться всі твої мрії!

Дивіться також