Моя кохана, мій сенс життя, вітаю тебе! Усміхатися не припиняй, щасливою, щоб була, а краса твоя завжди давала стимул для перемог. Вітаю найкращу дружину!

З днем ​​народження, моя королева! Нехай наша прекрасна історія любові приносить нам лише радість і продовжує міцніти в міру зростання нашої родини. Вітаю, мій скарб!

Сьогодні особливий день для людини, яку я люблю і обожнюю найбільше. Улюблена дружина, бажаю тобі всього найкращого в цьому світі, вітань та здоров’я. З Днем народження!

Рідна моя, в твій день народження я бажаю тобі покладатися на мене. Постараюсь не підвести. твій чоловік, що любить.

Роки подібні до золота: вони роблять тебе ще більш дорогою. З днем ​​народження, мій скарб. Завжди залишайся такою ж молодою, красивою та люблячою.

З днем ​​народження, моя чарівна дружина. Я бажаю тобі натхнення та радості, трепету душі та щастя серця, навколишньої гармонії та внутрішньої краси.

Як я щасливий прокидатися поряд з тобою щоранку, особливо сьогодні, у твій день народження. Нехай мої поцілунки та обійми будуть твоїми найкращими подарунками!

Мій улюблений скарб, я люблю тебе більше за життя! Бажаю тобі лише найкрасивіших слів, щирих людей, яскравих подій, теплих зустрічей, приємних сюрпризів!

Дивіться також