ВагітнийВід другаВід друзівДівчинціДушевніЗаміжнійКолишнійКороткіКращій подрузіПодрузі дитинстваПодрузі дочкиПодрузі дружиниПодрузі мамиПодрузі синаПрикольніяка далеко

Більше обіймів, ніжності, взаємних почуттів, цілодобової підтримки, позитиву, енергії, драйву, сміху, реалізації бажань.

З днем ​​народження, подружка. Бажаю завжди бути королевою, бажаю жити на своє задоволення та дарувати радість своїм близьким. Будь щаслива, кохана і завжди чудова.

Моя чудова подруго, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю, щоб чоловік кожен твій день перетворював на добру казку, щоб твоя сім’я ніколи не знала бід і негоди, щоб твоє серце постійно билося в такт щастя і любові, щоб твої чудові ідеї робили цей світ і суспільство кращим, щоб твій ентузіазм завжди наводив тебе до успіху та благополуччя.

Ми з тобою стільки років дружимо, немає ближче за людину, ніж ти, моя дорога подруго. Бажаю тобі у день народження ульотного настрою, приємних слів та дорогих серцю подарунків.

Подружко моя, з днем ​​народження тебе. Будь розумницею та красунею, живи та радуйся життю. Нехай у тебе буде все гаразд!

Мила моя подруга дитинства, щиро вітаю тебе з днем ​​народження. Нехай твої дитячі мрії та світлі спогади є джерелом додаткових сил і натхнення, нехай життя твоє буде веселим атракціоном з масою яскравих емоцій та вражень, нехай новий день твій приносить успіх і удачу, нехай твоє серце щиро любить, а душа ніколи не плаче.

Мила подружка, я хочу привітати тебе з днем ​​народження! Нехай сьогоднішній день буде чарівним та дивовижним. Нехай виконуються твої бажання, буде багато радості та веселощів. Бажаю бути здоровою та щасливою!

Моя хороша подружка, твій друг вітає тебе з днем ​​народження. Я бажаю тобі бути смачною зефіркою, солодкою шоколадкою, красивою цукеркою, твердим рафінадом, і в той же час м’яким мармеладом. Щастя тобі й удачі!