Вітаю з днем ​​народження, моя колишня подруга. Побажати хочу тобі справжнього щастя в житті та вірних друзів, великої любові та вічної удачі, приголомшливого успіху та благополуччя, гарного настрою та веселощів душі.

З днем ​​народження подруга моїх минулих років. Від душі тобі бажаю слідувати стежкою удачі, добиватися завжди свого і ніколи не піддаватися сумнівам та розчаруванням. Нехай кожен день буде яскравим та сонячним, нехай кожне твоє бажання для твоєї половинки буде законом.

Моя колишня подружка, вітаю тебе з днем ​​народження. Побажаю тобі життєвого тепла та світла, благополуччя, щастя та добра, взаємної любові, радості, успіху, доброго здоров’я та достатку.

Вітаю з днем ​​народження, моя колишня подружка. Як бачиш, я пам’ятаю про твоє свято і хочу від щирого серця побажати тобі в цей день доброго успіху на шляху, щирих почуттів у душі, великої і світлої любові в серці, величезних перспектив і можливостей у житті.

Моя колишня подруга, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю тобі приємного клопоту по життю і доброго успіху на шляху. Нехай усі твої примхи виконує кохана людина, нехай усі твої мрії призводять до щастя та блаженства.

Моя колишня подруга, я пам’ятаю про цей твій щасливий день і вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю, щоб ти в житті багато посміхалася, щиро дивувалася, по-справжньому була щасливою та своїм життям захоплювалася.

Моя колишня подруга, я вітаю тебе з днем ​​народження. Хочу побажати тобі вдалих планів та успішної їх реалізації, великих ідей та світлих перспектив, добрих усмішок та ніжних слів, що зігрівають, від близьких людей.

Нехай наші шляхи і розійшлися, але я пам’ятаю про твій день народження. Вітаю тебе, подруго! Бажаю хорошого та довгого життя. Чудові люди в оточенні. Благополуччя у сім’ї. Щирості, достатку та міцного здоров’я. Будь щасливою і вірною своїм рішенням!

Дивіться також