Більше обіймів, ніжності, взаємних почуттів, цілодобової підтримки, позитиву, енергії, драйву, сміху, реалізації бажань.

З днем ​​народження, подружка. Бажаю завжди бути королевою, бажаю жити на своє задоволення та дарувати радість своїм близьким. Будь щаслива, кохана і завжди чудова.

Ми з тобою стільки років дружимо, немає ближче за людину, ніж ти, моя дорога подруго. Бажаю тобі у день народження ульотного настрою, приємних слів та дорогих серцю подарунків.

Подружко моя, з днем ​​народження тебе. Будь розумницею та красунею, живи та радуйся життю. Нехай у тебе буде все гаразд!

Мила подружко, вітаю тебе з твоїм днем. Бажаю поринути у світ обіймів та щастя від цього дня. Будь розумницею та красунею!

Шановна (Ім’я), моя дорога подружко, зі святом тебе! Люблю, бажаю всіх благ. Нехай здоровою ти будеш і всіма коханою, красивою і такою ж вразливою! З Днем народження!

З днем ​​народження, подружко, час не зупинити, але нехай воно буде не владним над твоєю молодістю, красою та чарівністю!

Дорога подружко, вітаю. Нехай твоє життя буде наповнене пригодами, подорожами найяскравішими емоціями. Іди до своєї мети – ти все зможеш.