Ну що ж, подружко, з днем ​​народження тебе! Вітаю, люба, і бажаю тобі гарного настрою. Випробуй бурю емоцій цього дня. Нехай у твоєму житті буде все найкраще: гідний чоловік, міцні та довірчі стосунки, затишний будинок, модний гардероб, чудова робота та повний достаток. Усміхайся більше і позитивного тобі настрою на кожен випадок життя!

Люба моя подруга! Цього святкового дня прийми мої щирі привітання та сердечні побажання добра. Бажаю тобі процвітання, удачі та щастя. Я дуже ціную дружбу з тобою і хочу, щоб у тебе ніколи не було приводу для смутку чи розчарування. Вітаю!

Вітаю тебе з днем ​​народження, люба! Дякую за те, що підтримувала мене у скрутні моменти, ділила зі мною радість та проблеми. Я хочу тобі побажати, щоб твоє життя було зіткане з квітучих букетів, приємних моментів, добрих людей, щирих слів та чудових подій. Нехай твоє прекрасне обличчя не знає сліз горя, серце буде сповнене любов’ю, а погляд завжди сяє від щастя!

Моя дорога подружка, вітаю з днем ​​народження! Нехай твоє життя буде довгим і красивим, як твій улюблений серіал. Нехай у всіх нещасть відключиться навігатор, і вони втратять дорогу до тебе. Нехай на кожну твою покупку припадає кешбек на 200%. Нехай улюблена сукня ніколи не стане мало, скільки б тістечок ти не з’їла на ніч. Нехай ранок починається з позитиву, а вечір закінчується романтичними обіймами.

Моя найближча подруга. Скільки нас найбільше пов’язує. Це найкращі моменти у моєму житті. Я дуже дорожу тобою. І хочу побажати, щоб серце твоє тремтіло тільки від кохання, губи горіли від поцілунків, голова паморочилася від яскравих вражень. А рукам було важко тримати гаманець. І щоб у твоїй шафі ніколи не закінчувалися вбрання. З Днем народження, люба.

Якось мені дуже пощастило — я знайшла подругу, яка стала мені сестрою. Ця зустріч послана нам небесами, за що я і вдячна всім вищим силам. Дорога моя красуня, вітаю тебе зі святом. Нехай року ніколи не відображаються на твоїй зовнішності. Будь щасливою і здоровою, адже в цих словах міститься все, що може бажати собі людина. Я тебе люблю і завжди буду поряд.

Моя чудова, люба, найкраща подруга, вітаю тебе з днем ​​народження! Хочу побажати, щоб ні похмура погода, ні лицемірство людей не могли зіпсувати тобі настрій, щоб ти завжди залишалася сильною та незалежною особистістю, щоб твої ідеї та принципи призводили тебе до успіху та слави, щоб у твоєму житті головними компонентами завжди були щастя та любов!

Моя улюблена подружко! Я бажаю тобі безмежної, вічної молодості, щоб, незважаючи на роки і час, ти завжди залишалася такою ж прекрасною, свіжою, чарівною та енергійною. Ніколи не пускай у своє серце сум, ніколи не стій на місці, радуйся кожному дню та будь-якій погоді, і в усьому черпай позитив. З Днем народження!

Дивіться також