Моя хороша подружка, твій друг вітає тебе з днем ​​народження. Я бажаю тобі бути смачною зефіркою, солодкою шоколадкою, красивою цукеркою, твердим рафінадом, і в той же час м’яким мармеладом. Щастя тобі й удачі!

Сьогодні, у твій день народження, хочу побажати порозуміння, усмішок та сімейної гармонії. Нехай усе розквітає у твоїй долі, і щодня роби кроки назустріч щасливому життю. Нехай усе складеться так, наче ти хотіла.

Дорога подруга, чудова красуня, прийми вітання з днем ​​народження від друга. Я тобі бажаю щирості почуттів та міцної любові, казкових подій у житті та неймовірних чудес, великої удачі у твоїх справах та високих успіхів, неповторності краси та пишноти.

Люба моя подруго, вітаю тебе з днем ​​народження! Який би я був друг, якби не побажав тобі мільйон мільйонів, розкоші та освіжаючий бриз екзотичних островів? Насправді, бажаю тобі приголомшливого щастя, величезного почуття взаємного кохання, достатку, пригод та подорожей! Лови чудові моменти і отримуй задоволення!

Дорога моя подруго, твій друг тебе вітає з днем ​​народження. Бажаю прокидатися ніжною ромашкою в чистому полі, бити всіх наповал своєю красою і гордою душею, немов троянда на клумбі, виявляти у відносинах з близькими любов і розуміння, як милий жовтець, залишатися завжди чудовою і чарівною, як мімоза, яка не боїться морозу.

Мила подруга, твій друг поспішає привітати з днем ​​народження! За роки нашої дружби ти показала себе не лише як справжня жінка, а й як чудовий співрозмовник, готовий завжди підтримати та підбадьорити у скрутну хвилину. Ніколи не вішай ніс і дивися вперед тільки з гордо піднятою головою, і пам’ятай я завжди поряд, що б не сталося!

Друг вітає милу подругу з днем ​​народження. Дорога, я хочу тобі побажати виконання потаємних бажань та втілення в реальність твоєї заповітної мрії, захоплюючих та цікавих у житті знань та неповторності твоєї краси.

Сьогодні друг подругу дорогу вітає із днем ​​народження. Мила моя, я тобі бажаю витонченості натури, ніжності та щастя, солодких мрій, щастя та любові, веселих пригод, цікавих книг та доброго кіно, вічної краси, пишноти та шарму.

Дивіться також