Моя чудова подруго, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю, щоб чоловік кожен твій день перетворював на добру казку, щоб твоя сім’я ніколи не знала бід і негоди, щоб твоє серце постійно билося в такт щастя і любові, щоб твої чудові ідеї робили цей світ і суспільство кращим, щоб твій ентузіазм завжди наводив тебе до успіху та благополуччя.

З днем ​​народження, моя люба подруга. Бажаю тобі щасливого сімейного життя, приголомшливих і чудових ідей для втілення своїх планів та мрій, радісної атмосфери та постійної гармонії в домі, вірної любові чоловіка та світлого успіху в житті.

Моя люба заміжня подруга, вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю, щоб у тебе в сім’ї панувала гармонія, ідилія, кохання, порозуміння, ніжність та достаток. Щоб щастя тривало все життя, поповнюючись новими враженнями, радістю та турботою. Будь щаслива!

Мила моя та дорога подруго, вітаю тебе з днем ​​народження. Хочу від душі тобі побажати прекрасного та щасливого сімейного життя, міцного здоров’я та успішної діяльності, чудових ідей та чарівної краси, гармонії душі та високого достатку в будинку. Нехай доля тебе радує приємними сюрпризами, а чоловік дорогими та пам’ятними подарунками.

Дорога подруга, вітаю з днем ​​народження. Я хочу пристрасті солодкої і вірності взаємної у твоєму чудовому шлюбі. Нехай сімейне вогнище палає від ваших із чоловіком вогненних почуттів. Піклуйтеся один про одного кожну секунду.

Дорога подруго, нехай у твій день народження виповниться найзаповітніше і найдорожче серцю бажання. Бажаю яскравих фарб та емоцій, щасливих миттєвостей та днів, вдалих планів та звершень, романтичних пригод та незгасних почуттів пристрасті! Всіх благ сім’ї та натхнення твоєму серцю.

Чудова моя та заміжня подружка вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю я тобі бути щасливою у шлюбі, затребуваною на роботі, лідером серед друзів та авторитетом у дітей!

Дорога, єдина, кохана! Вітаю тебе з днем ​​народження! Нехай твого життя вік наповниться добром і ніжністю. Будь швидка, як лань, гарна і кохана, як Шамаханська цариця. Нехай твій чоловік носить тебе на руках усе твоє життя!