З днем ​​народження, моя подружко. Ти скоро станеш мамою, тому хочу побажати тобі міцних сил, прекрасного настрою, чудового самопочуття та доброї турботи про майбутню дитину. Дорога, бажаю тобі щирості душі та світлої любові серця, бажаю бути найкращою матір’ю для найкращої дитини.

Вагітна моя! З Днем народження! Бажаю тобі гарного настрою та легкого настрою. Будь здоровенькою, щасливою та коханою. Нехай пологи пройдуть швидко, легко і приємно, і ти скоріше побачиш своє, довгоочікуване диво!

Люба моя подруго, вітаю тебе, а точніше – вас, адже ти носиш під серцем улюблену дитину. У твій день народження хочу побажати бадьорості духу, сили характеру, здоров’я і тільки щасливих емоцій. Нехай кожен день очікування буде добрим, світлим і особливим, нехай твоє диво подарує тобі відчуття радості та найніжніші почуття любові.

З днем ​​народження, моя подружко. Ти в очікуванні дива, і це чудово. Бажаю тобі і твоїй дитині чудового настрою, активних, але невтомних рухів, веселих та позитивних емоцій, барвистих та добрих життєвих моментів. Мила подруга, бажаю почуватися чудово і народити чудову, міцно тобою кохану і по-справжньому щасливу дитину.

Люба, вітаю тебе з іменинами! Цього разу вони незвичайні, адже ти зараз перебуваєш у передчутті дива, чекаючи на народження свого малюка. І всі думки зараз, звичайно, тільки про це. Тому бажаю тобі легкої, приємної вагітності, чудових пологів, щоб пройшло все швидко і гладко, як то кажуть. І здоров’я тобі і майбутній дитині, звичайно!

Подруго, ти скоро принесеш у наш світ ще одне життя, найцінніше і довгоочікуване. Я вітаю тебе і хочу побажати берегти себе та свої сили, нехай гармонія сидить на чолі столу. Нехай у твоєму домі панує атмосфера теплої прихильності та взаємної любові.

Моя мила вагітна, прекрасна майбутня мама, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю ретельно дбати про своє здоров’я і берегти свою дитину, бажаю насолоджуватися прекрасними відчуттями свого становища та не надумати сумувати. Бажаю бути в собі впевненою і не наражатись на жодні страхи. Бажаю веселої підготовки до народження дива та постійного перебування у чудовому настрої.

З днем ​​народження, моя люба подружко! Вітаю тебе із чудовим подарунком долі, який з’явився цього року! Із зародженням нового життя! Бажаю тобі бути завжди оточеною турботою, увагою, теплом та любов’ю. Міцного здоров’я, радості від кожного дня! Нехай твоя мрія здійсниться та принесе неймовірне щастя!