ДругогоЗ двійнеюЗ дівчинкою, донькоюЗ онукомЗ онукоюЗ племінникомЗ племінницеюЗ хлопчиком, синомКороткіМаміПодрузіТатовіТретьогоХристиянські

Ну ось і онучок народився! Вітаю від щирого серця! Нехай малюк росте у турботі та коханні. Бажаю йому бути здоровим, бадьорим та тямущим. Нехай у нього будуть чудовий апетит та міцний сон. Нехай його дитинство і все його життя будуть щасливими, радісними та незабутніми!

Жила-була зірка. І вирішила вона, що бути дівчинкою цікавіше. Народилася у своєї мами та стала донькою. Тому всі, хто живе на небі — Місяць і Сонце, і всі світила радіють, приготувавши подарунки. Які? Багато сміху і щастя, обіймів, любові і, звичайно, радісного дорослішання. Тут на Землі щасливі і ми, говорячи: — Рости велика, наша зірочка. Радуйся сама і радуй своїх рідних, знаходь більше світлих чудес і добрих сердець, а твоя дорога в житті нехай буде прямою і красивою!

Вітаю з подвійним святом – з новонародженою двійнею! Бажаю дубльованого щастя, здоров’я, активного зростання та чудового розвитку вашим маленьким подарункам долі, чудовим діткам! Будьте благодушні, здорові і щасливі в сім’ї, що утворилася і зросла!

З малюком чудовим вітаю Вас. Нехай щастя в хаті тепер з ним оселиться, нехай сміх буде дзвінкий чутись, а дитячі мрії повсюди витатимуть у хаті. Здоров’я, тепла та міцних відносин.

Вітаю з чудовою подією – з народженням чудової двійні. Тобі круто пощастило, адже у твоєму житті тепер є дві прекрасні чоловічки, які наповнять її радістю, любов’ю, ніжністю та щастям. Бажаю сімейного блага та безтурботного дитинства для твоїх діток.

Життєрадісні батьки, вітаю з найпрекраснішим днем, з народженням наймилішої дочки! Бажаю тільки міцного імунітету, найрадісніших миттєвостей у житті, солоденьких та спокійних снів. Нехай росте найслухнянішою, радісною та чарівною дівчинкою!

Вітаю із поповненням у сім’ї. Бажаю вам бути такими ж дбайливими батьками, якими ви є друзями. Ви з усім впораєтеся і виростите талановиту людину.

Від щирого серця вітаю з народженням третього дива. Діти – квіти життя, і я щиро бажаю, щоб букет вашої родини був слухняним, квітучим, здоровим та найкрасивішим. Бажаю дитині здоров’я, прекрасного самопочуття та легких перших, а також наступних днів життя. А всій вашій родині бажаю миру, більше радості, менше турбот і вічного щастя!