Вітаю з народженням малюка. Бажаю матусі та дитині здоров’я дуже багато, нехай кожен новий день зустрічає черговий успіх. Щоб у вас було все чудово, і чоловік допомагав.

Вітаю щасливу матусю з народженням чудової дитини, з появою світ найбільшої радості. Бажаю міцного здоров’я дитині та благополучного життєвого шляху, доброї долі та вірного щастя. Нехай ваша родина буде міцною і дружною, нехай дитина радує маму кожен день і кожну годину.

Вітаю щасливу матусю із народженням дива! Бажаю з першого крику крихти, з першого дотику, з першого вдиху відчути неймовірне кохання та життєву силу. Бажаю твоїй дитині здоров’я та добрих чудес, великого щастя та яскравого дитинства.

Щасливу маму вітаю із народженням її дива. Всі тривоги та переживання позаду, тепер твоя крихта поряд з тобою, тепер буде свято в тебе щодня, посміхатися і радіти нехай буде не ліньки. Бажаю швидкого відновлення сил матусі, а дитині — світлого та щасливого життєвого шляху, міцного здоров’я та промінців добра.

Вітаю тебе, тепер ти — матуся, а це найголовніший статус у житті, найважливіше покликання. Бажаю вам з крихіткою прекрасного самопочуття та повної гармонії. Нехай дитина подарує твоєму серцю натхнення, радість та неймовірні відчуття щастя. Будьте здорові, і нехай Господь уберігає вас від усіх негараздів.

Вітаю з народженням найголовнішої людини у твоєму житті! Швидкого відновлення та зміцнення. Бажаю вам з малюком набратися сил, бути здоровими та міцними. Нехай кожен сонячний світанок дарує радість та щастя.

Вітаю чудову та чудову матусю з народженням дива, з появою на світ великої радості – чудової дитини. Бажаю доброї материнської турботи та прекрасних стосунків з дитиною, бажаю світлої долі та щастя на шляху малюка, бажаю сімейного миру та вірного блага у вашому домі.

Вітаю тебе, мамо, тепер у твоєму житті є великий сенс і величезне щастя, у якого малесенькі ручки та найсолодші щічки! Бажаю тобі якнайшвидше відновитися і повномірно вступити в права насолоди материнством! Здоров’я мамі та її улюбленій дитині, прекрасного настрою без капризів та щасливих усмішок без прикрощів!

Дивіться також