Від щирого серця вітаю з народженням маленької красуні, з прекрасною маляткою — плем’яшкою. Бажаю доброї та щасливої ​​долі для малюка, миру та блага, здоров’я та радості. Нехай племінничка росте веселою та пустотливою дівчинкою, цікавою та активною дитиною.

Вітаю із народженням плем’яшки! Нехай ця дівчинка стане найщасливішою, нехай вона росте найкрасивішою, нехай доля її буде найдобрішою, нехай для сім’ї вона буде найдорожчою та найулюбленішою. Бажаю веселих забав із племінницею та чарівних казок для неї з твоїх вуст.

Вітаю з народженням племінниці і хочу побажати, щоб дівчинка росла щасливицею в житті, розумницею та красунею. Нехай плем’янка перетворює будь-який твій день на свято дитинства та безтурботних веселощів.

Від щирого серця вітаю з народженням чудової дитини, з малюком — плем’яшкою. Бажаю, щоб дівчинка росла здоровою і щасливою, щоб життя її було благополучним і світлим, щоб тебе плем’ячка радувала своїми досягненнями і ділилася з тобою своїми ідеями, думками і переживаннями.

Від щирого серця вітаю з народженням чудової крихти, з появою на світ чарівної твоєї плем’яшки. Бажаю миру та добра на життєвому шляху дівчинки, благополуччя та удачі, великого щастя та неймовірної радості.

Вітаю з новонародженою племінницею! Бажаю променистого сонячного настрою кожної миті проведеної з дитиною. Здоров’я та повноцінного сімейного щастя. Приємного клопоту і радості, посмішок і сміху. Нехай ваша зросла сім’я буде міцна як гора і сповнена найкращих емоцій!

Вітаю із народженням чудової племінниці. Щиро бажаю райдужного неба щастя в житті плем’яшки, великих успіхів та успіхів на її шляху. Бажаю веселих прогулянок з малюком, чудових ігор та веселих пригод.

Вітаю з народженням плем’яшки і бажаю, щоб дівчинка росла красивою, чудовою, веселою та допитливою. Нехай племінниця тебе радує з кожним днем, хай її успіхи та перемоги будуть твоєю гордістю.

Дивіться також