Ну ось і онучок народився! Вітаю від щирого серця! Нехай малюк росте у турботі та коханні. Бажаю йому бути здоровим, бадьорим та тямущим. Нехай у нього будуть чудовий апетит та міцний сон. Нехай його дитинство і все його життя будуть щасливими, радісними та незабутніми!

Вітаю із народженням прекрасного онука. Бажаю щасливих світанків та добрих подарунків долі у житті хлопчика. Нехай онучок росте доброю і веселою дитиною, відважним і сміливим хлопчиком. Бажаю, щоб онук осяяв душу світлою радістю і наповнював серце радістю.

Ви його так довго чекали, загадували та мріяли… Настав той день, коли ви стали дідусем та бабусею! Від щирого серця вітаю вас з народженням онука! Нехай малюк росте активним, допитливим, здоровим та всіма коханим. А вам бажаю здоров’я, мудрості та бадьорості.

Вітаю з народженням чудового та бажаного онука. Від щирого серця бажаю, щоб хлопчик ріс веселим і активним хлопцем, виявляючи інтерес до всього в навколишньому світі і із захопленням відкриваючи для себе все нові й нові горизонти життя. Шлях перша його посмішка буде найщирішою, шлях перші кроки будуть найвпевненішими, нехай здоров’я хлопчика буде найміцнішим, нехай доля онука буде найщасливішою.

Від щирого серця хочу привітати з народженням спадкоємця, з появою на світ душевної втіхи і майбутньої підтримки бабусі та дідуся. Бажаю вашому внучку добрих днів у житті та великих можливостей, цікавих та пізнавальних історій, цікавих та незабутніх пригод. Нехай онук росте у постійному оточенні щастя та любові, нехай ангел завжди його зберігає та захищає.

Вітаю з народженням онука! Нехай вистачить сил на виховання, малюк росте вам на радість! Радісним, розумним та найуспішнішим! Надихає вас, наповнює будинок дзвінким сміхом! Здоров’я богатирського, світлої дороги та душевного тепла!

Щиро вітаю з народженням онука, вашого спадкоємця, майбутнього чоловіка, помічника та захисника. Бажаю і вам, і йому міцного здоров’я, щастя, довгих років життя. Нехай онукові будуть відкриті всі дороги на щастя, успіх, багатство і славу, нехай він росте великим, сильним і порядним.

Вітаю з народженням великої радості та втіхи, з появою на світ чудового онука. Бажаю, щоб хлопчик ріс веселим, бешкетним, щасливим і коханим, бажаю, щоб онук був справжньою гордістю та справжнім героєм у житті.

Дивіться також