Подруго, ось ти й стала мамою. Ось і минули ті дні, коли ти носила свого малюка під серцем, тепер він поряд. Я бажаю, щоб так було завжди, щоб ви були близькі, немов найкращі друзі, а кохання між вами зігрівало вас навіть у сильні морози. Нехай дитина буде здоровою та найщасливішою, адже мати таку маму — це як мінімум привід для гордості.

Вітаю тебе, подруго, з народженням дитини! Бажаю стати найщасливішою матусею найдивовижнішої дитини. Нехай у малюка буде чудове здоров’я, нехай буде менше капризів. А тобі бажаю все встигати. Лада і достатку – твоїй родині, щоденній радості та чудес – твоєму чаду.

Дорога моя подруго, вітаю тебе з народженням твого чудового малюка. Нехай доля веде твоє чадо дорогою добра, нехай життя дарує дитині дні веселощів, радості, чудес і яскравих фарб. Бажаю стати гарною мамою своєї слухняної, допитливої, талановитої дитини.

Моя дорога подруго, ось і здійснила ти життєвий подвиг, вітаю тебе з появою на світ малюка. Бажаю міцного здоров’я лапочці, великих успіхів, радості та благополуччя. Нехай у твоїй родині буде щастя та любов, розуміння та достаток. Всіх благ вам, добрі мої.

Дорога моя подруга, підправляю з появою на біле світло прекрасного немовляти. Нехай ангел зберігає дитину і оберігає від усього поганого протягом усього життя, нехай Бог пошле манюні довге та щасливе життя. Благополуччя твоїй родині, любові, розуміння, радості та постійної гордості за свою дитину.

Моя люба подружко, вітаю тебе з величезним дивом – ми стала мамою! Нехай твоя новонароджена дитина відчує – як же сильно ти її любиш! Бажаю вам богатирського здоров’я, приголомшливих спільних моментів, легкого вирішення материнських завдань, колосальних можливостей, сімейного щастя та здорового зросту!

Подруго, вітаю тебе з народженням малюка. Бажаю дитині рости милим, кумедним, веселим, життєрадісним, грайливим, сміливим, відважним кріпаком. Нехай світ вашої родини буде прекрасним і чудовим, нехай у вашому домі завжди мешкає любов і радість у вигляді маленького непосиди.

Подружко моя, я привітаю тебе з народженням твого дива! Нехай на світ народжена твоя крихта завжди дихає щастям і любов’ю, нехай у тобі щодня з’являється новий приплив сил і енергії, нехай твоє серце запам’ятовує та зберігає всі теплі та важливі моменти, усі досягнення дитини, усі маленькі та великі його подвиги. Бажаю вам міцного здоров’я та благополуччя.