Жила-була зірка. І вирішила вона, що бути дівчинкою цікавіше. Народилася у своєї мами та стала донькою. Тому всі, хто живе на небі — Місяць і Сонце, і всі світила радіють, приготувавши подарунки. Які? Багато сміху і щастя, обіймів, любові і, звичайно, радісного дорослішання. Тут на Землі щасливі і ми, говорячи: — Рости велика, наша зірочка. Радуйся сама і радуй своїх рідних, знаходь більше світлих чудес і добрих сердець, а твоя дорога в житті нехай буде прямою і красивою!

Життєрадісні батьки, вітаю з найпрекраснішим днем, з народженням наймилішої дочки! Бажаю тільки міцного імунітету, найрадісніших миттєвостей у житті, солоденьких та спокійних снів. Нехай росте найслухнянішою, радісною та чарівною дівчинкою!

Вітаємо із поповненням у сім’ї! Світ наповнився красою та дивом. Здоров’я маленькій крихті, нехай росте в коханні та турботі. Насолоджуйтесь кожною секундою, цінуйте кожен момент. Терпіння, сил, спокою та головне не забувайте про те, що всі труднощі переборні.

Вітаю вас із народженням донечки! Нехай ночі будуть спокійними, а дні наповнені радістю. Здоров’я крихітці, а батькам – терпіння та сил у вихованні нової людини. Нехай Ангел-охоронець завжди буде поряд!

Вітаємо з народженням донечки! Бажаємо, щоб вона була чудовою красунею і радувала батьків своїми талантами. Нехай росте здоровенькою та найщасливішою!

З народженням донечки! Нехай Ваша крихта росте у світі та любові, вона обов’язково радуватиме батьків своїми успіхами та досягненнями та стане найуспішнішою!

Вітаю вас із народженням доньки! Бажаю, щоб ваша прекрасна дівчинка росла здоровою, талановитою, розумною та просто чудовою людиною. Нехай ваше диво радує вас щодня. Бажаю вашій родині кохання, ніжності, турботи. Нехай у вашому будинку панує атмосфера тепла та затишку. Будьте щасливі і нехай роль батьків приносить тільки радість та приємні спогади від виховання коханої, променистої доньки, чий задерикуваний сміх буде гріти вам душу!

Сьогодні у світі стало на одну красуню більше. Ваше маля обов’язково стане щасливим. А вам я бажаю максимально насолодитися теплими долоньками та смачною маківкою, першою посмішкою та невпевненими кроками. Стільки неймовірного та незабутнього чекає попереду, стільки неповторних емоцій подарує вам ваша дитина. Максимально вберіть цей приголомшливий запах дитинства і заповніть все навколо своєю любов’ю.

Дивіться також