Вітаю з подвійним святом – з новонародженою двійнею! Бажаю дубльованого щастя, здоров’я, активного зростання та чудового розвитку вашим маленьким подарункам долі, чудовим діткам! Будьте благодушні, здорові і щасливі в сім’ї, що утворилася і зросла!

Вітаю з чудовою подією – з народженням чудової двійні. Тобі круто пощастило, адже у твоєму житті тепер є дві прекрасні чоловічки, які наповнять її радістю, любов’ю, ніжністю та щастям. Бажаю сімейного блага та безтурботного дитинства для твоїх діток.

У вас у родині стало на дві грудочки щастя більше. Вітаємо з подвійним поповненням та бажаємо подвійного терпіння, мудрості вдвічі більше, а також двічі помноженої любові до малюків. Нехай ангелочки ростуть міцними, здоровими і частіше пропонують виспатися. З новонародженими!

Щиро вітаю з народженням прекрасних двійнят. Дві чудові дитини — це щастя подвійно. Бажаю вашим діткам міцного здоров’я, добрих чудес та веселого дитинства. Бажаю батькам завжди жити у повній гармонії та сімейному блазі. Бажаю, щоб у вашій оселі постійно чувся гучний сміх дітлахів і звучали лише добрі слова.

Щиро вітаю з народженням подвійного щастя, з подвійною перемогою та великим досягненням у житті – з народженням прекрасних двійнят. Бажаю щедрих подарунків від життя та прихильності долі, сімейного достатку та вірного щастя, бездоганного здоров’я милим малюкам та чудового дитинства для них.

Вітаю з народженням чудової двійні. Одна дитина – велике щастя, а дві – справжнє щасливе диво. І я хочу побажати мамі швидко набратися сил, татові спуститися на землю від прекрасної звістки, бажаю вам стати розуміючими та люблячими батьками своїх слухняних та талановитих дітей. Всіх благ сім’ї та міцного здоров’я вашим малюкам.

У вашій родині трапилося подвійне щастя і як радісно вас з цим вітати! Відтепер нехай здоров’я, добрий настрій завжди буде на висоті! Бажаю не знати втоми та бід, виростити діток розумниками на радість та гордість вам!

Вітаю з народженням двійнят, з появою на світ одразу двох радощів життя. Бажаю вашим діткам миру та щастя, блага та любові рідних. Нехай ваша родина завжди залишається міцною і міцною, нехай щодня у ваш будинок витікає гарний настрій, нехай чудова двійня приносить радість у квадраті і дарує батькам лише позитивний заряд енергії.