Ось уже вдруге прилетів до вас лелека, а отже, варто привітати вас з новою радістю, з новим щастям. Ваша родина множиться, і це чудово. Подвійно додасться зараз клопоту і турбот, зате потім-любові і тепла, подвійно. Щиро вам цього бажаємо.

Вітаю з народженням другої дитини. Це велике щастя, адже тепер у вашій родині з’явився другий яскравий промінчик радості та надії. Бажаю дитині здоров’я, а всій родині — достатку та благополуччя. Нехай ваші дітки будуть життєрадісними та щасливими, нехай і старше, і молодше диво радують вас своїми успіхами.

Вітаю з народженням другого дива! Тепер є старше та молодше щастя в сім’ї. Нехай дитина буде повністю здорова, нехай для малюка доля приготує тільки добрі, світлі та щасливі дні. Бажаю вашій родині всіх благ та миру, гармонії та радості.

Від щирого серця вітаю з появою другої дитини у вашій прекрасній родині. Бажаю ростити своїх дітей у коханні та турботі, бажаю вам усім міцного здоров’я та благополуччя, бажаю старшому чаду бути прикладом послуху, цілеспрямованості та життєрадісності для молодшого дива. Нехай дітки ладнають і весело проводять щодня, тим самим радуючи та приємно дивуючи своїх батьків.

Вітаю із народженням другого дива! Тепер у твоєму житті є два головні сенси. Щиро бажаю легко справлятися з будь-якою проблемою і перешкодою на шляху до сімейного щастя. Бажаю міцного здоров’я дитині та доброї долі. Бажаю всіх благ для вашої родини та послуху твоїх чарівних діток.

Вітаю з народженням другої дитини і від душі бажаю ростити своє чадо в любові та радості, берегти своїх дітей від лиха та бід, наповнити сімейну чашу щастям та натхненням, відкривати для малюка світ усього цікавого, дивовижного, прекрасного.

Здійснилося друге диво в житті, вітаю з народженням другої дитини. Я бажаю добра і добра в сім’ї, достатку та щастя у вашому домі, миру та світла за вікном, гарного достатку та удачі. Бажаю виховати дітей прекрасними людьми з добрим серцем та щирою душею.

Вітаю з появою вашого другого дива. Бажаю дитині не хворіти і не вередувати, бажаю дітям ладнати і дбати один про одного, бажаю і батькам, і діткам бути найщасливішими на цій планеті і щодня зустрічати з усмішкою та доброю мрією у своєму серці. Миру вашій родині, міцних сил, удачі та вічного кохання.

Дивіться також