Папулю, вітаю тебе з народженням нового маленького дива, прекрасного малюка. Нехай він росте на радість вам, нехай щасливою та вдалою буде його доля. А тобі бажаю сил, терпіння та великих можливостей, щоб виховати у крихті справжнього чоловіка та стати для нього прикладом відважного героя.

Щасливого тата вітаю з народженням дива, з появою на світ улюбленої крихти. Нехай батькове серце завжди дбає про достаток і благополуччя своєї сім’ї, нехай для дитини тато буде важливою людиною в житті та прикладом справжнього героя, нехай для тата не буде нічого неможливого, нехай Бог пошле достатньо сил і можливостей для забезпечення щасливого дитинства та безтурботного життя малюка.

Вітаю щасливого батька з народженням головного сенсу в житті, з появою його прекрасної дитини. Бажаю твоїй дитині доброго здоров’я та щасливих днів життя, бажаю вам сімейного благополуччя та постійного ладу в сім’ї. Нехай ваша дитина завжди вас радує своїми малими та великими досягненнями, нехай тато для малюка буде завжди справжнім прикладом доброти, справедливості, честі, поваги, сили.

Сьогодні хочеться від щирого серця привітати новоспеченого батька з новонародженим! От ти й дістався почесного звання — тата! Бажаємо міцного здоров’я малюку, спокійних ночей батькові, прекрасних днів та море задоволення від маленького дива. Розвивайтеся, робіть перші кроки та любіть один одного міцно!

Я вітаю тебе, новоспечений тату, з народженням твого щастя. Бажаю, щоб дитина зростала в постійному оточенні щастя та батьківського кохання, бажаю, щоб тато завжди був прикладом мужності та сили, справедливості та чесності для улюбленої крихти. Бажаю вашій родині миру та блага, а дитині — міцного здоров’я та пустотливих ігор.

Ти став батьком – і в цьому слові цілий світ! Вітаю з немовлям, тату. Бажаю достатку, забезпеченості, спокою та турботи. Будь уважний, ввічливий, винахідливий, підприємливий і надійний. Нехай любов у сім’ї творить чудеса та створює надійну опору для маленької діточки.

Вітаю новоспеченого тата з народженням прекрасної дитини. Бажаю від щирого серця великої удачі та благополуччя вашій родині, терпіння та міцних сил, достатку та вірного щастя. Нехай малюк росте здоровеньким, щасливим, веселим, добрим і добрим чоловічком. Нехай Бог оберігає вас від бід і бід.

Дорогий татку, вітаю тебе з появою на світ прекрасної крихти. Бажаю тобі сил і здоров’я, достатку та високого прагнення, щоб ти зміг поставити на ноги дитину і виховати в ній чудову людину. А малюк нехай росте здоровим і міцним.