Вітаю із народженням племінника. Нехай цей малюк стане дивом у твоєму житті, нехай спільне проведення часу з крихіткою дарує масу яскравих емоцій і радісних відчуттів, нехай хлопчик росте здоровим, допитливим, міцним, сильним і веселим.

Вітаю із народженням племінничка. Нехай малюк росте міцним і здоровим хлопчиськом, нехай йому завжди вдається підкорювати будь-які вершини та цілі. Бажаю подарувати племіннику щасливе дитинство, наповнене яскравими мріями та веселими іграми.

Вітаю з народженням дива – чудовим племінником. Нехай хлопчик росте веселим, бешкетним, здоровим, добрим, милим і відважним. Бажаю взаємного розуміння з племінником завжди, веселих прогулянок та спільних забавних захоплень.

Щиро хочу привітати новоспечених батьків, з народженням чудового та найбажанішого чада. Мій племінник – найпрекрасніша дитина у світі! Його поява на світ зробила світ кращим! Здоров’я, маленькому карапузу, міцного і солодкого сну, веселої вдачі, легкого та безтурботного проведення часу, посмішок, любові та багато-багато задоволень!

Вітаю з народженням племінничка! Від щирого серця бажаю міцного здоров’я малюку, щасливого дитинства та веселих історій у його житті. Нехай племінник буде оточений твоєю опікою і турботою, нехай стане для тебе чудовим другом і гордістю душі.

Вітаю з появою на світ прекрасної грудочки щастя, з народженням племінника! Бажаю дитині здоров’я та прихильної долі, любові близьких та великого щастя. Нехай росте кріпаком і прекрасним малюком!

Вітаю з народженням чудового племінника і від душі бажаю міцних сил хлопчику та доброго здоров’я, легкого та світлого шляху життя, щасливого дитинства та веселих пригод у кожному дні. Нехай плем’я вносить нотки радості у твоє життя, нехай хлопчик тебе поверне в атмосферу безтурботності та дитячих мрій.

Вітаю із новонародженим племінником. З цієї миті на вас покладається відповідальна місія: допомагати молодим батькам. У потрібний момент виявитися поряд, а іноді не заважати порадами. Важливо бути ненав’язливим та доступним. Радійте та отримуйте задоволення від спілкування з найменшою людиною у вашій родині.

Дивіться також