Вам сімдесят вісім років та з Вашим днем ​​вітаємо! Бажаємо, щоб Ваші мрії виконувались так часто, щоб Ви не встигали їх загадувати. Бажаємо такого міцного здоров’я, щоб лікарі запитували Вас, чим Ви лікуєтесь. І нехай Ваші дні будуть радісні як свято. А свята особливими, неповторними, грандіозними, чудовими та зворушливими. Нехай все у Вас у житті буде вдалим як за помахом чарівної палички.

Вітаю з 78-річчям та бажаю відмінного самопочуття, позитивних емоцій та мирного неба над головою. Нехай на душі завжди буде світло, тепло та радісно. Усіх земних благ!

Нехай у 78 років життя відкриється з нового боку, з якого Ви ще його не знали, яке тільки доведеться приборкати. Нехай сонячним буде щодня, і дарує він щось нове, але неймовірно приємне та цінне. З Днем народження!

Бажаю неймовірних та найдобріших моментів. Навіть у 78 років залишайтеся сповнені енергії та сил. Нехай у будь-якій справі підтримує дружна та велика родина, вірні та віддані друзі. Насолоджуйтесь кожним днем!

Хочу побажати вам, імениннику, більше диво та картинок! Яскравих вражень та ще пригод! Свіжим повітрям дихати і звичайно ж гуляти! Відпочивати, розслабитись, ні про що не маятися! З днем ​​народження, дорогий, наш коханий та рідний!

Вітаю з днем ​​народження, із 78-річчям! Це прекрасний шановний вік, повний спогадів і водночас надій. Нехай Вам буде тепло і спокійно, бажаю миру та затишку, нехай тривоги та зневіра обходять Вас стороною: дуже важливо у будь-якій ситуації зберігати оптимізм та позитивний настрій. Будьте бадьорі, здорові і зустрічайте з посмішкою кожен день. Бережи Вас бог, з днем ​​народження!

Вітаю з днем ​​народження, вам величезного натхнення! Всі прийшли привітати вас заради цих добрих очей! Ви, гідні поваги, більше дива вам, везіння! Чи не сумувати, не шкодувати і звичайно не хворіти!

Я у 78 років побажати поспішаю Вам, звичайно ж, здоров’я, яке ніколи не посміє підвести. Нехай залишається в житті важливим те, що так цінно душі та серцю. Ніколи не опускаються нехай руки, а очі палають вогнем!