У день народження поспішаю побажати завжди залишатися у колі рідних та близьких самих людей. Нехай у 67 років попереду залишаються всі найяскравіші моменти, посмішки та нові можливості, якими Ви скористаєтеся. Зі святом!

Вітаю від щирого серця з днем ​​народження! У 67 років побажати хочу світлого та радісного настрою, доброї праці та веселого відпочинку, бадьорості душі та міцного здоров’я, поваги знайомих та любові родини, благополуччя у домі та світу за вікном.

З Днем народження тебе! Із 67-ми річчям! Ти дуже творча людина, тож бажаю тобі натхнення, умиротворення, легкості та прекрасних творів мистецтва. Твори та люби свою справу, свою сім’ю та своє життя!

Нехай 67 років починаються у щастя, щоб щодня був пронизаний радощами та приємними емоціями. Нехай навколо люди будуть найвірніші і найвідданіші, а кожен момент захоплює немов витвір мистецтва. Вітаю!

Вітаю з 67-річчям, хоча це цифри, які просто нічого не значать. Адже вік існує лише тоді, коли ми про нього згадуємо, а решту його немає! Бажаю Вам, щоб Ваші думки були зайняті зовсім іншими, цікавішими та приємнішими речами. Любіть життя, живіть своїми інтересами, будуйте та здійснюйте нові плани, оточуйте себе добрими і добрими людьми. Будьте здорові, благополучні та щасливі. З Днем народження!

Нехай 67 років стануть найпрекраснішим у житті часом. Бажаю Вам, щоб залишалися сили на себе, на коханих та близьку, щоб кожну мить проводили у щастя та нових перемогах. З Днем народження!

Вітаю з 67-річчям та хочу побажати цінувати кожну мить, отримуючи все бажане. Ніколи не сумуй і не сумую. Дивись у майбутнє з позитивом та оптимізмом.

Нехай збережеться у 67 років твердий характер, але водночас ніжність та доброта. Я бажаю Вам відчувати завжди підтримку тих людей, хто так дорогий серцю і до кого воно прислухається. Здоров’я та, звичайно ж, довголіття. З Днем народження!