У 38 багато досягнуто і придбано, тому став нову планку, рухайся вперед, кидай виклик і перемагай! Бажаю юного запалу, невтомності у всьому, щастя, що ллється річкою, фортуни незмінною та блаженствувати у колі улюбленої родини!

Вітаю із 38-річчям! Бажаю тобі зовсім не відчувати свого віку і притягувати до себе лише молодість і оптимізм, ти мудра і самодостатня людина, яка має все найкраще тільки попереду!

З Днем народження! В умовах сьогоднішньої реальності вважаю за потрібне побажати мирного неба над головою, здоров’я тобі та твоїм близьким, стабільності у завтрашньому дні та сімейного благополуччя.

Бажаю, щоб твоє життя било ключем, даруючи енергію та оптимізм, бадьорість духу та натхнення. Нових тобі перспективних ідей та стрімкого зльоту кар’єрними сходами.

Вітаю тебе з твоїм та 38-річчям і хочу побажати, щоб перша цифра твоєї дати стала символом постійного виконання твоїх заповітних трьох бажань, а друга цифра – нескінченністю твого успіху та твого везіння. Бажаю також здоров’я та оптимізму, веселощів та кохання. Нехай для успіху не буде перешкод, а для щастя нехай буде якнайбільше причин!

З 38-річчям! Попереду довге, неймовірно цікаве життя, в якому буде все найкраще. Нехай залишається мудрість і досвід, а щастя ще більшою силою накопичується в житті і набирає обертів. Вітаю!

З днем ​​народження, приймай вітання! Нехай у роботі буде успіх та достаток, всі цілі будуть досягнуті. Нехай у будинку буде порядок та гармонія, а на обличчі щира посмішка.

Вітаю із 38-річчям! Бажаю також весело, активно та успішно крокувати життям. Бажаю великих перемог, менших прикростей. Нехай зірки світять яскравіше для тебе!