У день народження люблячи, я бажаю вам добра! Довгих років і бадьорості, у всіх справах наполегливості! Нехай здоров’я стане міцнішим, а у всіх справах — легше! Усі мрії здійснюються і здійснюються!

Вітаю з днем ​​народження та бажаю натхнення! Вам більше відпочивати і бажання загадати! Більше вам не старіти, здоров’я нехай додасться! Ласка, щастя і любові, висвітлюють нехай вогні! Яскравим світлом засвітять, буде вашим веселим погляд!

Побажаю в 63 роки дізнаватися про те, на що раніше не вистачало часу і сил. Нехай справджуються всі мрії, до яких так довго йшли. Здійснюйте плани, прагнете вершин і даруйте собі хвилини і години щастя.

Вітаю з днем ​​народження і хочу побажати мати прекрасне здоров’я та настрій у Ваші 63. Нехай щастя огорне Вас, і підуть усі суми, нехай теплі зустрічі з рідними та друзями радують частіше, нехай любов у серці залишається невичерпною, нехай радісно та весело буде .

Ось і знову Ваш день народження тепер уже 63 роки. Відмінний вік, адже це час, коли настав час виконувати свої зухвалі мрії і підкорювати нові вершини. Нехай вистачає сил, енергії та здоров’я на реалізацію будь-яких планів та ідей, навіть якщо всі довкола твердитимуть, що «це неможливо». Все можливо! Бажаємо, щоб на шляху до Ваших бажань не виникало жодних перешкод. Нехай гроші течуть рікою, а близькі люблять Вас і підтримують у всьому!

Вітаю із шістдесятитриліттям. Це є велика дата. Тому що несе із собою багато розуміння життя, багато усвідомлення. Це період визнання заслуг. Здоров’я Вам і нехай сил вистачає на все.

Що можна зробити у шістдесят три роки. Всі! Адже сьогодні в тебе свято – день народження! Приймай шквал привітань, ураган побажань та величезну морську хвилю гостей. Нехай вихором гасають захоплені погляди, градом сипеться добрі побажання, дощем незліченним проливаються компліменти. Як під брилом тріщить і прогинається стіл від закусок. Вино ллється нескінченною річкою. Нехай із сьогоднішнього дня везіння хвостом ходить за тобою. Успіх підстерігає тебе на кожному кутку, кидається так, що й не намагайся відбитися. А успіх накриває лавиною. Дні будуть лише радісними. А щастя просто, як кіт, оселиться у домі назавжди.

Вітаю! Коли виповнюється 63 роки, у житті відбувається щось нове та несподіване. Нехай усе, що буде творитися навколо, приносить щастя і радість, щоб кожен момент був витком, що веде життя в русло, наповнене позитивом і любов’ю.