Вам сьогодні 73, і я бажаю успішного продовження Вашої життєвої дороги та величезного щастя. Нехай у житті завжди будуть посмішки близьких людей, можливість займатися улюбленою справою та спілкуватися з друзями. Будьте здорові та життєрадісні. Перемагайте невблаганний час і зберігайте у серці яскравий вогонь молодості, надії та любові!

Нехай 73 роки не обмежуватимуть можливості, а тим більше бажання Ваші. Нехай завжди залишаються кошти для виконання бажань, а в кишені завжди вистачає на будь-яку примху. Вітаю!

Вітаю з днем ​​народження. Бажаю на всі 7 бід завжди знаходити свою правильну відповідь, бажаю, щоб щодня, як золота рибка, виконував по 3 заповітні бажання. Здоров’я Вам і щастя, миру та гармонії, любові сім’ї та достатку, втіхи душі та радості серця.

Нехай навіть у 73 роки у Вас буде неймовірна кількість сил та енергії. Бажаю, щоб не забували Вас рідні, а проводили завжди багато часу разом, підкоряли нові висоти та мандрували. З Днем народження!

У твої бажаю бути людиною здоровою, активною, позитивною, життєрадісною, гори підкорюючим і всіх захоплюючим! Внутрішньої свободи та всіх благ!

У твій 73-й день народження бажаю так само енергійно і бадьоро крокувати життям, ніколи не зневірятися і не засмучуватися по дрібницях. Нехай у тебе все завжди складається чудово.

Вітаю Вас із сімдесятитриліттям! Найчастіше смійтеся від душі, менше хворійте, отримуйте радість від кожного нового ранку і будьте щасливі! Гарного Вам свята!

З 73-річчям! Здоров’я хронічного, радості нескінченної та великої, щастя найщирішого. Нехай не перестає фарбами грати життя, а посмішка спалахує сонцем. Нехай самотність не відчуває серця, а душа відчуває затишок.