Вітаю з днем ​​народження. Бажаю незвичайної життєвої радості, оптимізму, бадьорості, енергії, щастя та удачі у Ваші 77 років. Нехай здоров’я не шкутильгає, краса не в’яне, а золота рибка бажання виконує. Благополуччя Вам та душевної гармонії.

Дозвольте від душі привітати вас з днем ​​народження, з вашою щасливою датою сімдесят сім років! Нехай це щасливе число неодмінно принесе вам радість та удачу, міцне здоров’я та молодість душі, насолоду кожним сонячним днем ​​та затишок у родинному колі. Зі святом, з днем ​​народження!

Вітаю з гарною датою – 77-річчям! Сімка у багатьох народів вважається щасливим числом, а дві сімки — це вдвічі більше щастя! Звичайно, головне багатство – це здоров’я. Бажаю, щоб воно Вас не підводило. І завжди пам’ятайте, що кохання захищає від старості. Тому любите всіх добрих і близьких людей, що оточують Вас, тоді Ви будете завжди молодше, ніж усі ці цифри в паспорті. З Днем народження!

У почесні 77 років поспішаю побажання сказати найщиріші та найсвітліші, щоб викликали вони посмішку і підняли швидко та впевнено настрій. Бажаю залишатися завжди при улюбленій справі, коли довкола найближчі та серцю рідні люди. Вітаю!

Вітаємо Вас із днем ​​народження, з 77-річчям. Всі знають, що цифра 7 приносить щастя та успіх, завжди чекають у трамваї нагоди отримати щасливий квиток. А вам сьогодні дістався квиток двічі щасливий: нехай дві сімки стануть для Вас запорукою щастя та удачі у вашому житті. Здоров’я, бадьорості, радості та довгих Вам років. З Днем народження!

Від щирого серця вітаю Вас з 77-ми річчям! Нехай сонце гріє, нехай удача посміхається, нехай доля посилає найтепліше, найсвітліше, найдобріше та улюблене. Здоров’я, довголіття та всього найпрекраснішого!

Прийміть вітання з днем ​​народження! Ми знаємо вас як прекрасну людину, щирого друга, хорошого співрозмовника. Нехай ваша мудрість захищає інших від необдуманих вчинків, а ваше добре слово не забувається ніколи! Нехай близькі дарують увагу та турботу, любов та підтримку. Нехай підуть усі хвороби, а душевні та тілесні сили тільки зміцняться!

З Днем народження! Це свято лише раз на рік і треба відсвяткувати як слід. Хочу побажати вам міцного здоров’я, фінансового благополуччя та справжнього щастя. Нехай завжди будуть рідні, які завжди допоможуть.