Ти маєш особливий радісний день. Лише твоє свято. Тобі шістдесят вісім років день народження! Сьогодні вже зранку налаштуй себе на ураган поздоровлень, цунамі побажань, град подарунків. Океан веселощів, морської хвилі радості. Нехай щастя ллє тобі на голову безперервним дощем. Удача весь наступний рік скочується лавиною. Позитив вітром гасає навколо тебе. Успіх як сонце припікає та гріє душу. Нехай довкола тебе по життю буде хороша погода.

Приємно вітати вас із днем ​​народження. Нехай радість кожного дня неодмінно розбурхує ваше серце і наповнює душу лише гармонією та теплотою. Нехай кожен прожитий день обов’язково відкладеться у пам’яті приємними подіями, щасливими моментами та душевною участю близьких людей.

Прийміть наші щирі вітання! Бажаємо Вам миру у душі, натхнення, легкості. Бажаємо теплого сонячного світла, приємного співу птахів за вікном та гармонії з усім, що Вас оточує!

68 років — це як дороге вино, яке з роками набуває все більш вишуканих ноток. І найбільшим надбанням стає неквапливе споглядання навколишньої суєти. Нехай так і буде. Здоров’я.

З 68-річчям! Нехай завжди буде в тілі нескінченний запал, енергія та сили. Нехай іскри щастя та радості не згасають, а в очах сяють вогники запалу. Завжди будьте вірні собі та своїм цінностям. Вітаю!

Я побажаю, щоб вік не ставив Вас у рамки, щоб світ залишався таким же величезним та цікавим, а захоплень лише більше, щоб ставало. Нехай 68 років ведуть уперед і радують. Вітаю!

Вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю, щоб твої принесли тобі незліченні багатства, незабутні пригоди, добрі зустрічі і лише позитивні емоції. Нехай все просто буде добре та дуже благополучно!

З 68-річчям! Я побажаю Вам залишатися з близькими щохвилини, проводити час так, як душа бажає. Нехай самоті не знаходиться місце в серці, а посмішка не перестає прикрашати Ваше обличчя. З Днем народження!

Дивіться також