Вітаю з 24-м днем ​​народження. Бажаю 2 – подвійного успіху, а 4 – щоб щастило з усіх чотирьох сторін світу. Ну, а на додачу додам щоденного щастя, вічного кохання та постійної радісної посмішки на твоєму обличчі.

З днем ​​народження, нехай світ стане для тебе особливим і прекрасним, відчувай кожен день всі фарби та принади своєї долі та дорожі кожним щасливим моментом у своєму житті!

У кожному дні твого 24-річчя нехай збуваються мрії, досягаються цілі та ставляться нові. Запалюються очі та посмішки, відбуваються дива. Я бажаю, щоб міцно завжди обіймали, допомагали та цінували. Радуйся, твори, мрій і живи так, як було загадано!

Вітаю із 24-річчям! Нехай доля дарує тобі удачу, успіх і перспективне майбутнє, бажаю більше радісних миттєвостей, душевної рівноваги та гармонії!

Вітаю з днем ​​народження, нехай твоє життя не буде зеброю, а складатиметься лише в білій смузі, відчувай щодня райдужний настрій та бойовий настрій, пам’ятай, що в житті можливо все, головне бажання!

З Днем народження! Бажаю в твої 24 роки радіти кожному моменту, бути креативною, енергійною та цілеспрямованою людиною. Нехай близькі завжди підтримують і будуть поряд!

З Днем народження! Дні нехай не пролітають повз тебе, а кожен даруватиме тепло та щастя, затишок та натхнення. У 24 роки все найкраще тільки попереду чекає, а проблеми та негаразди хочу щоб не наближалися.

Вітаю з днем ​​народження, із 24-річчям. Це буде важливий і значущий рік: саме до цього віку Джоан Роулінг задумала свою головну книгу, а Марк Цукерберг уже п’ятий рік працював над Facebook. Бажаю фонтанувати ідеями, зірочити і радіти життю, і нехай прийде успіх! З Днем народження!