У день твого 42-річчя бажаю веселитися, блищати та мріяти! Нехай це чудове свято подарує тобі іскристу радість, солодкі емоції та чарівні враження.

Невідомий нам життєвий шлях, але нехай він буде вірним і правильним у твоїй долі. Тобі сьогодні 42 роки, настав період, коли досягнуто багато, але скільки ще чекає на тебе попереду. Сміливо крокуй дорогою щастя, пожинаючи плоди, хапаючи за руку удачу. Нехай тобі обов’язково посміхнеться успіх, а всі завдання, які здаються нездійсненними, обов’язково будуть виконані.

Сьогодні день народження у тебе, і це чудова нагода сказати, що ти — прекрасна людина! нехай же твоя доля складається чарівно, саме так, як ти мрієш. Щастя та виконання всіх бажань! Вітаю!

З Днем народження вітаю! Лише 42 роки минуло з тих щасливих хвилин, коли пролунав твій перший крик. І сьогодні я хочу побажати, щоб щастя і любов, радість і благополуччя, щастя і добробут були завсідниками в твоєму домі! Нехай ніколи не залишає тебе успіх і успіх, гарний настрій і позитив, з днем ​​народження тебе!

У 42 роки все найцікавіше чекає попереду, а досвід і мудрість допоможуть долати всі труднощі та перешкоди. Бажаю йти вперед життєвою дорогою впевнено, тримати завжди прямо голову і прагнути перемоги.

У 42 роки ти вже відбулася особистість. Але треба рости далі і йти вперед, не розслаблятися, задовольняючись тим, що вже є. Бажаю, щоб твоя молодість, оптимізм та надія на краще вели до нових вершин щасливого та комфортного життя!

З 42-річчям! Нехай низкою в життя вриваються добрі звістки, щоб кожна з них викликала сліпучу усмішку і моментально піднімала настрій. Нехай по п’ятах удача слідує і впевненість у вчинках.

Сьогодні ми всі піднімаємо келих на честь твого 42 дні народження! Ми знаємо, яка ти цілеспрямована людина, тому бажаємо відкриття нових перспективних горизонтів, ясних цілей, розсудливості та правильних орієнтирів. Бери від життя максимум!