З Днем народження! Я бажаю тобі прожити цей вік цікаво та насичено, у тебе все найяскравіше попереду, використовуй свій шанс та проживи це життя на повну котушку!

З Днем народження! Завжди йди по життю з усмішкою та позитивним настроєм, пам’ятай, що все обов’язково вийде, нехай не буде тривог і проблем, насолоджуйся цікавими знайомствами та цінуй усе, що тебе оточує!

Вітаю з днем ​​народження! 21 рік – це багато чи мало? Багато, бо позаду вже дитячі витівки та безтурботна юність, настає час дорослішання. І водночас це мало, бо попереду ще ціле життя. Бажаю, щоби все задумане вдавалося, збувалися мрії, здійснювалися всі плани. Нехай твоя молодість буде яскравою та незабутньою. Щастя тобі. З Днем народження!

Тобі вже 21 рік і цей вік чудовий. Попереду вся молодість, все життя, наповнене щастям та злетами, новими приємними моментами та обіймами, компліментами та усмішками. Головне, не забувати нічого!

Хочу привітати із днем ​​народження! Сьогодні тобі 21 рік. Попереду ще стільки обріїв! Нехай твій життєвий шлях буде цікавим та щасливим. Кохання бажаю, здоров’я, добра і багато яскравих вражень!

З Днем народження! Бажаю тобі чудово відзначити цю подію, набратися позитиву та неймовірної енергії, нехай цей 21 рік буде для тебе найяскравішим і насиченішим, здобути багато цікавих знайомств та вірних друзів!

З Днем народження! У тебе попереду ціле життя, цінуй його та використовуй свій шанс, розвивайся, удосконалюйся та відкривай у собі нові таланти!

Вітаю з днем ​​народження, бажаю з успіхом закінчити навчальний заклад, здобути професію, новий життєвий досвід, а також нові знання. Нехай життя йде своєю чергою, а ти не забувай, що граєш у ній найголовнішу роль.