З днем ​​народження, бажаю знайти лише щирих і відданих друзів, нехай Ваш будинок завжди буде сповнений, а життя буде немов у казці. Бажаю процвітання у справах та успіхів у особистому житті.

З Днем народження! Бажаю досягати поставлених цілей, йти до своїх мрій сміливо та впевнено. Нехай кар’єра йде лише у гору. Нехай оточення буде люблячим і дбайливим.

Вітаю із 27-річчям! Бажаю завжди бути на висоті, нехай життя тобі підносить тільки добрі новини та чудові подарунки, ніколи не падай духом і прагну до кращого!

З Днем народження. За 27 років твоє серце навчилося мріяти та боротися за свою мрію. І тепер я бажаю тобі величезного успіху для здійснення всього задуманого. Нехай кожен успіх множиться на 2, нехай щодня дарує квиток на 7 небо. Бажаю вірного щастя, вірного кохання, вірних друзів.

З Днем народження. Нехай у 27 життя буде сповнена веселощів і радості, нехай на твоєму горизонті видніються великі перспективи та можливості. Бажаю всі успіхи множити на 2, бажаю завжди бути на 7-му небі від щастя!

Цього чудового сонячного дня хочеться привітати тебе з днем ​​народження і побажати неземного щастя, доріг без перешкоди, людей без брехні та користі. Бажаю тобі йти по життю з усмішкою та не звертати ні на кого уваги!

Бажаю неодмінно вірити в диво, щоби на душі завжди жила молодість, а дитинство не залишало довгі роки! Нехай усі негоди та негаразди затемняються розкішним життям, радістю та успіхом! Бажаю бути в будь-якому питанні лише переможцем!

Вітаю з днем ​​народження, нехай попереду тебе завжди йде ангел, який поведе тебе тільки правильною дорогою, а ти йди його слідами і не відступай ні на крок!