Вік такий прекрасний нехай зробить Вас щасливою людиною, гордою за те, що за спиною такий колосальний досвід та мудрість. Я бажаю у 46 років ще більше нагромадити знань та сміливості, щастя та радості. Вітаю!

Бажаю в день твого 46-річчя, щоб удача назавжди повернулася до тебе обличчям. Нехай здоров’я не підводить, у справах все складається добре, а сімейні стосунки будуть теплими і добрими.

З днем ​​народження, бажаю постійного руху в житті, який приведе тебе до успіхів, більше цікавих та потрібних знайомств і нехай доля почує та виконає кожне твоє бажання!

Вітаю тебе з днем ​​народження! 46 – прекрасний вік, щоб продовжувати насолоджуватися життям, щоб знаходити пригоди, щоб мріяти, ставити цілі, їх досягати, щоб радіти і жити в кайф. Я бажаю тобі здоров’я, енергії, амбіцій, не втрачати шансів і користуватися будь-якою можливістю.

Поспішаю привітати із 46-річчям! Бажаю легкого, грайливого настрою, нових звершень, неймовірного успіху. Нехай кожен день приносить задоволення та радість від досягнутих цілей.

Вітаю із 46-річчям, віком справжньої зрілості! Як сказав хтось із великих, «Поки людина не стала дорослою, вона вся — обіцянка дива, а зрілість робить її доконаним фактом». І мені подобається цей чудовий факт! Бажаю залишатися такою ж чудовою і позитивною людиною, нехай на життєвому шляху тебе як і раніше чекає лише успіх, і все буде чудово. Щастя тобі, з днем ​​народження!

У свої 46 ти захоплюєш прагненням успіху і вмінням добиватися його. Бажаємо не зупинятися, але іноді робити перепочинок у справах. Нехай зустрічі з друзями будуть ковтком свіжого повітря в рутині буднів, і дарують натхнення, а рідні та кохані люди завжди цінують та відповідають теплом та підтримкою на твою турботу. Нехай сили та здоров’я ніколи не підводять, щоб досягти благополуччя та життєвих вершин!

Сорок шість років – це такий вік, у якому ти поєднуєш молодість та мудрість, серйозність та бешкетність. Тож нехай наступні сорок шість років твого життя будуть також сповнені щастям, любов’ю, яскравими враженнями. Бажаю тобі здоров’я, удачі, гарного настрою, усмішок, добробуту. З Днем народження!

Дивіться також