Вітаю з 47-річчям бажаю, щоб твоя родина була поряд завжди, щоб здоров’я підводило, щоб робота ладналася, а захоплення не набридали. І, звісно, ​​щоб фінансів на все вистачало. Вітаю.

Тобі вже 47 років, а це означає, що життя відкривається з нового боку, дає нові можливості, якими треба, звичайно, користуватися. Бажаю тобі ніколи не втрачати навіть жодної можливості, де ти переможеш. Вітаю!

Вітаю з днем ​​народження! Сьогодні тобі лише 47, і попереду ще так багато років, які будуть найщасливішими. Так бажаю тобі ніколи не озиратися назад, сміливо і впевнено дивитися вперед, чекати на найкращого, доброго, прекрасного і надзвичайно красивого «завтра». Нехай щастя, любов і благополуччя увійдуть до твоєї домівки, ніби до своєї, і залишаться там назавжди!

Вітаю із 47 днем ​​народження! Знаю, що цифри означають для тебе дуже багато у професійному плані, то нехай так воно і залишається, не зважай на те, що це твій вік. Пам’ятай, що тобі стільки років, на скільки ти почуваєшся, і скільки бажає твоя душа. Щастя та здоров’я!

Щороку, у день народження, наше життя начебто починається заново. У твої сорок сім бажаю осягати нове — враження, місця, людей. Бажаю рухатися вперед, з посмішкою дивитись у майбутнє. Люби життя, цінуй себе і будь собою.

З 47-річчям! Аксесуаром головним нехай залишається посмішка, кохання та, звичайно, щастя. Нескінченно шлях радуватиме успіх, а перемога не перестає вести вперед. Найтепліших слів та щирих, красивих побажань!

Із днем ​​народження, з 47-річчям! Від щирого серця бажаю зберегти той азарт, життєлюбність, мудрість, твердість характеру, доброту, чуйність, які тобі притаманні! Нехай твоя скарбничка досягнень та успіхів лише множиться! Щастя, радості та добрих слів!

Прекрасна дата – 47 років. Нумерологи вважають, що цей рік людину ведуть найвищі сили. Що цей рік — нагорода і можна не напружуватися, а спочивати на лаврах. Тож нехай цей рік стане можливістю пожити на власне задоволення. І нехай вищі сили щедро обдарують добробутом, здоров’ям та любов’ю.