Нехай вік завжди буде звичайнісінькою цифрою, а ось усередині нехай горить все від вогню щастя, любові та запалу. Нехай 66 років стануть новою відправною точкою, тією самою сторінкою, де весь текст про прекрасне.

З днем ​​народження вітаю, вас цілую, обіймаю! Побажати хочу добра, щоб усі ладились справи! Поруч був спокій, затишок, будинок, де завжди люблять, чекають! Щоб підтримка не зникла, а завжди вас підбадьорювала! Приходили до вас друзі, всі негаразди забираючи! А рідні боронили, захоплювали, відвідували! Радості та оптимізму, без печалі та цинізму!

Вітаю із 66 днем ​​народження! Нехай мир, любов і красу будуть твоїми вірними супутниками на шляху довгого та щасливого життя. Усіх благ та усмішок сонця!

Вітаю з днем ​​народження, заводного настрою! Щастя, радості, любові, хай горять у душі вогні! Гріє вас кохання рідних, найближчих, дорогих! Попереду завжди успіхів, яскравих, дзвінких, дитячих сміхів! Щоб фінанси зростали, не було проблем, смутку!

З 66-річчям вітаю! Бажаю бути завжди у центрі уваги, серед рідних та близьких. Величезної любові та ніжності, щастя та відданості. Нехай ніколи не вичерпається твоя енергія. Надихай інших, будь завжди на позитивній та веселій хвилі.

Візьми мої вітання з 66 днем ​​народження! Я хочу побажати, щоб упродовж цього року та всього твого життя щастя, порозуміння, любов, добро та гармонія були твоїми супутниками життя. Вір у краще, доля обов’язково тебе нагородить!

Вітаю тебе із 66-річчям! Бажаю благополуччя у всьому, миру в сім’ї та відмінного здоров’я. Якнайбільше проводи часу з рідними тобі людьми, нехай завжди близькі будуть поруч у будь-якій ситуації. Бажаю везіння, достатку та розуміння.

Вітаю з 66-річчям і щиро бажаю не втрачати бадьорості та ентузіазму, легко долати всі труднощі на життєвому шляху. Нехай повітря навколо тебе буде наповнене любов’ю та увагою близьких людей.