Вітаю з першим зубиком! Яке диво, нарешті! Тепер полізуть один за одним, як грибочки. Тепер можна буде сміливо кусатися і красиво посміхатися, задерикувато реготати і все пробувати на зуб. Я бажаю вам здорових і білих зубиків, які будуть з’являтися без примх і болю. Нехай малюк росте щасливою дитиною. Нехай щодня дарує безліч причин для дитячої посмішки.

Ось перший зубик у нас з’явився. Для малюка це непростий процес і перше життєве випробування. Попереду ще ціле життя. Ми бажаємо малюкові рости і ставати сильним, щоб із будь-яких випробувань виходити переможцем. А батькам малюка ми бажаємо мудрості у вихованні своєї дитини, щоб ви змогли своїм життєвим прикладом навчити її жити в правді та любові, уникати зла та приліплюватись до добра.

З першим зубиком тебе сьогодні вітаємо. Став ти вже зовсім великим, ростеш не щодня, а щогодини. Рости великим і здоровим на радість мамі та татові. Бажаємо тобі щастя та радості. Нехай твоє життя буде подібне до казки, де завжди трапляється диво.

Прекрасного малюка вітаю з першим зубом і бажаю, щоб усі наступні зуби були міцними та здоровими, а зубна фея завжди прилітала вчасно та не з порожніми руками.

Вітаю з першим зубиком! Бажаю тепер точно частіше посміхатися і з нетерпінням чекати наступних зубиків. І нехай вони прорізаються безболісно. Нехай поява кожного зуба буде маленьким сімейним святом. Ростіть здоровенькими, бережіть зубки і кусайтеся, але тільки не дуже боляче.

Вітаю з першим зубиком вашого малюка. Нехай він буде дуже щасливим і здоровим. Бажаю вирости в колі, що любить сім’ї та прожити багато прекрасних років.

Вітаємо нашого, чудового, чудового та всіма улюбленого малюка. Бажаємо, щоб усі зубки у вашому житті прорізалися так само легко та безболісно, ​​як цей перший, молочний зуб. Бажаю, щоб і все життя нашого малюка було таким же легким, щасливим і безперешкодним. Нехай він буде найщасливішою та найуспішнішою людиною. Здоров’я йому, благополуччя та багато нових відкриттів у нашому великому та прекрасному світі.

Ось він найбільше запам’ятовується день, коли з’явився на світ перший зубик. Нехай не приносить він дитині дискомфорт, що це стало початком, коли здоровими виростуть і інші зубки, щоб посмішка була сліпучою.

Дивіться також