Вітаю з отриманням прав і бажаю не лихачити на дорогах, але хвацько добиватися успіхів, бажаю не зустрічати на своєму шляху перешкод і право бути щасливою людиною. І нехай твої права відкриють тобі світ нових можливостей та бажань.

Вітаю з отриманням прав! Бажаю проїжджати повз негаразди, невдачі, даішники та інші неприємності. Відчуй за кермом себе впевнено, подорожуй, надихайся, закохайся, прагнеш і добивайся свого!

Від щирого серця хочу привітати з отриманням прав. Тепер можна сміливо сідати за кермо та вирушати у далекі подорожі, на пошуки щастя та неймовірних пригод. Бажаю, щоб дороги були благополучними та добрими, а пасажири авто — слухняними та веселими.

Вітаю нового водія із отриманням прав на водіння. Бажаю завжди дотримуватись правил ПДР. Завжди з повагою та розумінням стався до інших автомобілістів та пішоходів. Будь уважний і ніколи не втрачай пильності, адже отримання прав — це не лише дозвіл на твоє право сісти за кермо, а й величезну відповідальність стосовно свого життя та оточуючих.

Від щирого серця вітаю з цією чудовою і важливою подією, тепер у тебе є права, тепер сміливо можна їздити дорогами щастя та удачі, назустріч до своїх мрій та бажань. Нехай кожна поїздка увінчується успіхом, нехай у дорозі завжди буде відмінний настрій та бадьорість сил.

Щиро і радісно вітаю із чудовою подією — отриманням прав. Бажаю успішних та рівних доріг без пригод та жезлів. Бажаю бадьорості та сил за кермом, доброго здоров’я та у всьому удачі, благополуччя та вражаючих поїздок.

Тепер маєш рацію у твоїй кишені, тепер водити можна сміливо та впевнено. Вітаю тебе і хочу побажати ніколи не сумніватися у своїх силах, завжди прагнути лише вперед до своїх мрій, відчувати бадьорість за кермом та завжди уникати несприятливих ситуацій на дорозі.

Іспит позаду, а в твоїх руках довгоочікувані права. Сподіваємося, що теорія засвоєна добре, сміливо приступай до практики. Нехай на дорозі ніколи не трапляються неадекватні водії. Нехай світлофор завжди горить зеленим, а правоохоронці ніколи не чіпляються без приводу!