ЖінціЧоловіку

Вітаю з великим звершенням та з важливою подією, тепер у твоєму розпорядженні твій власний автомобіль. Бажаю жодного разу не пошкодувати про цю покупку, бажаю подружитися і порозумітися зі своєю машиною, бажаю шин, що не стираються, і рівних доріг, бажаю жодної подряпини і щоб Бог тебе в дорозі берег.

Вітаю із довгоочікуваною покупкою автомобіля! Бажаю тобі насамперед безпечної, за всіма правилами дорожнього руху, їзди, насолоди від поїздок на власному авто та гладких, рівних доріг! Нехай твій «залізний кінь» не ламається і служить тобі вірою та правдою довгі роки!

Вітаю із покупкою машини. Бажаю, щоб твій автомобіль завжди був вірним і надійним другом, щоб у ньому все було справно від мотора до шин. Удачі на дорогах та гарного настрою у кожній поїздці. Будь асом за кермом та переможцем у житті!

Вітаю із придбанням автомобіля. Бажаю благополучних та безперешкодних доріг, низьких цін на бензин, комфортних та щасливих поїздок. Нехай машина приносить користь, радість, задоволення та насолоду.

Вітаю вас із поповненням! Нехай ваш новий чотириколісний друг завжди вірою та правдою служить вам. Нехай він буде міцним, надійним та стійким до будь-яких випробувань і ніколи не підведе вас на дорозі. З покупкою машини!

Я від щирого серця вітаю з придбанням автомобіля. Нехай ніколи не доведеться шкодувати про цю покупку, нехай машина стане вірним другом у всьому і чудовим помічником. Бажаю благополуччя та удачі на дорогах, відмінного настрою та душевного натхнення за кермом.

Вітаю, тепер ти маєш круту машину, надійний друг — твій автомобіль. Бажаю, щоб будь-яка поїздка була успішною та вдалою, щоб колеса браво уникали купин і цвяхів, щоб пасажири голосно не ляскали дверцятами, щоб завжди було тепло та легко на серці.

Вітаю із покупкою машини! Бажаю безпечних доріг та великих подорожей. Бажаю веселих попутників та знаків удачі на дорозі. Бажаю впевненості в амплуа водія, а також успішних поїздок, куди б не рухався твій автомобіль.

Дивіться також