Вітаю з покупкою машини і щиро бажаю стати справжньою королевою доріг. І нехай ці дороги будуть рівними, нехай кожен шлях веде до мрії, ну, у крайньому разі, до успіху! Бажаю обережності та впевненості за кермом, бажаю не мати проблем ні з машиною, ні з інспекторами.

Цілеспрямовану жінку вітаємо з довгоочікуваним чотириколісним придбанням! Нехай твій автомобіль працює, чітко, нехай дорога буде рівною, а обстановка на дорозі завжди буде дружньою та сприятливою!

Вітаю тебе з великим придбанням свого особистого автомобіля! Бажаю бути акуратною та уважною на безкрайніх дорогах, не тиснути лежачих поліцейських та дивитися в дзеркало не лише на себе кохану! Нехай тебе скрізь зустрічає зелене світло, нехай не заносить ні тебе, ні машину! Вітаю з покупкою!

Я вітаю із покупкою машини! Нехай вона служить довго, нехай служить вона правильно, не ламається і не підводить у потрібний момент. Бажаю завжди за вікном гарної погоди, а водії, щоб оберталися вслід і захоплювалися Вами. Звісно ж, бажаю не знати аварій!

Вітаю із придбанням автомобіля! Бажаю не чути дурних фраз на дорогах, бажаю впевнено та сміливо їхати у бік, де горять вогні твоїх надій! Бажаю, щоб машина завжди була справною, бажаю, щоб твоє серце завжди було повне любові та натхнення. Нехай кожна твоя поїздка супроводжується чудовою погодою та крутим настроєм, улюбленою музикою та гарною компанією!

Дорога, вітаю із покупкою машини. Бажаю тобі успіху на дорогах, цікавих подорожей та добрих попутників. Удачі скрізь і в усьому!

Вітаю із чудовою покупкою! Нехай твій новий автомобіль ніколи тебе не підведе, а зробить твоє життя дуже комфортним та щасливим, принесе багато незабутніх поїздок та подорожей!

Дивіться також