Зі складанням держекзаменуЗі складанням іспитуНа егеНа ентНа зно

У цей важливий день бажаю, щоб голова була світла і сповнена вірних знань, щоб серце залишив страх, а душа була впевнена в успіху. Нехай іспит буде складено на «відмінно», нехай народ тріумфує і відзначає в цей день твою чудову перемогу.

Бажаю цього дня взяти себе в руки, відкинути сумніви та страх убік, зібратися з думками та зробити це — скласти іспит на «відмінно». Нехай удача та везіння будуть поруч, нехай здача пройде легко та швидко, а святкування іспиту буде довгим та веселим.

Я бажаю, щоб цей іспит тобі вдалося скласти на «відмінно»! Ти обов’язково витягнеш той квиток, який знаєш найкраще! Бажаю тобі легко відповісти на всі поставлені запитання та порадувати викладача своїми знаннями!

Бажаю скласти цей іспит, легко пройти цей шлях та подолати цю перешкоду. Нехай у тобі збереться і мужність, і сила, і впевненість, і сміливість. Бажаю з полегшенням зітхнути та весело відсвяткувати таку важливу подію, залишивши всі тривоги за спиною та додавши швидкості до своєї мрії.

Нарешті муку кінець — іспит зданий. Вітаю з досягнутим успіхом і хочу побажати подальшого благополучного просування. А для того, щоб завжди все виходило, нехай у тебе будуть міцне здоров’я, ясний розум, добре серце, цілеспрямованість, завзятість, наполегливість, удача та підтримка.

По-перше, ти молодець, по-друге, у тебе все вийде, по-третє, ти все знаєш, по-четверте, спокій і тільки спокій! Я бажаю тобі успіху на іспиті. Безперечно, ти його здаси. Бажаю, щоб все пройшло швидко, легко та круто!

На іспит ЗНО відправляю слова, які принесуть нескінченну удачу, допоможуть все знати, пам’ятати, все відповісти. Нехай легко пройде цей захід та принесе успіх та перемоги.

Вітаю! Без жодного сумніву і з повною впевненістю своїх сил тобі вдалося це зробити, іспит успішно складено, і тепер настав час зітхнути з полегшенням і умиротвореністю душі. Бажаю розправлятися з будь-якою життєвою проблемою так само, як і з цим іспитом — легко, красиво, швидко та весело.