Сьогодні дуже важлива та вагома подія – іспит! Бажаю, щоб ЄДІ здалося без спротиву з максимальними результатами. Нехай усі знання, накопичені за роки, з легкістю відіб’ються на папері і не внесуть сум’яття хвилювання. Успіхів!

На ЄДІ бажаю тобі нескінченної самої удачі, щоб нерви у важливий момент не підвели, а всі знання розклалися в голові твоїй по поличках, щоб зручно було ними скористатися. Бажаю здати все чудово і відчути гордість за себе!

Вітаю з цим важливим днем ​​і від душі хочу побажати без жодних талісманів та забобонів, без жодного сумніву душі та тривоги серця зібрати всю волю в кулак і всі знання у своїй голові і на «раз, два, три» скласти цей іспит так, щоб усі близькі та сама держава тобою пишалися!

Вітаю з цим важливим днем ​​у твоєму житті. Нехай твої знання зберуться до купи, нехай у тобі не буде ні краплі страху та хвилювання. Бажаю з легкістю та відзнакою скласти державний іспит, бажаю пройти це випробування, наче відважний капітан крізь бурю.

Вітаю і водночас бажаю великого успіху в процесі складання цього важливого державного іспиту. Бажаю нічого і нікого не боятися, бажаю не впадати в паніку та зберігати абсолютний спокій. Нехай цей іспит видасться легким завданням для молодших класників порівняно з твоїми очікуваннями.

Нехай ЄДІ тобі вдасться здати легко та без проблем! Нехай всі завдання цього іспиту містять лише те, що ти добре знаєш. А я не сумніваюся, що твої знання неймовірно глибокі. Бажаю тобі удачі, позитивного настрою та віри в себе! У тебе все вийде!