На іспит ЗНО відправляю слова, які принесуть нескінченну удачу, допоможуть все знати, пам’ятати, все відповісти. Нехай легко пройде цей захід та принесе успіх та перемоги.

На іспит бажаю прийти з головою, наповненою знаннями, щоби дати правильні відповіді на будь-яке запитання. Нехай ЗНО пройде легко, а гордість за себе надовго залишиться. Удачі, везіння та впевненості в собі!

Нехай у цій важливій справі супроводжуватиме дача, і знання не залишають ні на секунду. Я хочу ЗНО щоб пройшли дуже успішно, і не завадили нерви зосередитися і взяти в кулак всю свою металеву волю. Удачі, перемоги та зльотів!

На ЗНО бажаю прийти з легкою головою, але щоб вона була сповнена знань. Бажаю залишатися людиною зібраною і впевненою в тому, що на будь-яке запитання буде дано вірну відповідь. Успіхів!

На ЗНО бажаю прийти з головою, у якій під зав’язку знань та досвіду. Нехай хвилювання не отримує вгору, а правильні відповіді самі з губ злітатимуть. Вдало здати, все запам’ятати і більше ніколи не забувати, а вміло користуватися.

Нехай ЗНО не викликатиме переживань, а здаси ти його легко і просто. Нехай знання потоком ллються та допомагають отримати найвищу оцінку. Пишайся собою, дізнавайся завжди нове і прагну тільки вперед.

Хорошої здачі ЗНО! Бажаю простих завдань, успішного виконання, а також позитивного та бойового настрою!

Я бажаю тобі, щоб ЗНО став новим щаблем у твоєму довгому життєвому шляху. Нехай лише шлях до перемог та щастя буде коротким та швидкісним. Бажаю все запам’ятати, все знати, все відповісти, все зуміти!