На іспит я хочу зібрати в кулак всю міцну волю і здати його добре. Нехай ЕНТ стане новим щаблем у житті, який призведе виключно до щастя. Знань накопичити, досвід отримати, а собою завжди пишатися!

Я на іспит взяти з собою побажаю удачу та везіння, відмінний настрій та бойовий настрій. Нехай ЕНТ не налякає, а нерви не посміють здати у найвідповідальніший і найнеобхідніший момент. Бажаю лише впевненої перемоги!

Бажаю успішної здачі ЄНТ! Нехай розум працює на 100%, завдання будуть легкими, а результати досить вражаючими!

Я бажаю тобі, щоб ЕНТ став для тебе чимось особливим, але анітрохи не було страшно та боязко. Нехай вийдеш ти справжнім переможцем, який пишається собою і несе в собі щастя і мрії, що збулися.

На цей іспит нехай на другий план підуть усі негаразди та труднощі, а краще, щоб вони зовсім забулися. Нехай знання не залишають, ллються потоком вірних відповідей. Бажаю ЕНТ здати успішно та пишатися собою.

ЕНТ бажаю пройти легко, з високо піднятою головою відповісти на всі питання іспиту, щоб пишатися собою та виконаною роботою. Нехай знання не пропадуть ніколи, не підведе в потрібну мить спокій. Успіхів!

ЕНТ нехай пройде вдало і легко, нехай емоції та переживання не завадять підкорити цю вершину. Бажаю наповнити голову знаннями та не переживати ні про що. Удачі, везіння та сміливості!

Нехай іспит буде переможним, успішним, дасться легко і просто, а накопичені знання допоможуть у житті. Нехай ЕНТ не забирає сил і нерв, а буде лише новим підкореним у житті ступенем. Нехай пишається весь Казахстан цією перемогою!

Дивіться також