Нарешті муку кінець — іспит зданий. Вітаю з досягнутим успіхом і хочу побажати подальшого благополучного просування. А для того, щоб завжди все виходило, нехай у тебе будуть міцне здоров’я, ясний розум, добре серце, цілеспрямованість, завзятість, наполегливість, удача та підтримка.

Вітаю! Без жодного сумніву і з повною впевненістю своїх сил тобі вдалося це зробити, іспит успішно складено, і тепер настав час зітхнути з полегшенням і умиротвореністю душі. Бажаю розправлятися з будь-якою життєвою проблемою так само, як і з цим іспитом — легко, красиво, швидко та весело.

Вітаю з успішним складанням іспиту і бажаю, щоб тобі завжди так само гідно і красиво вдавалося долати будь-які труднощі життя. Нехай удача завжди буде на твоїй стороні. Бажаю пишатися собою, не втрачати впевненості та ентузіазму.

Вітаю з успішним здаванням. Нехай усі іспити, що приготувала тобі життя, ти завжди здаєш з легкістю і на «відмінно». Нехай тобі трапляється лише щасливий квиток, відповідь на який завжди є у твоїй обдарованій голові.

Вітаю з успішним складанням іспиту. Спокійно видихни, відкинь усі страхи та сумніви, адже ти можеш пишатися собою! Молодець. Я хочу побажати тобі також успішно, сміливо, впевнено і легко складатися кожен іспит свого життя.

Тепер, коли хвилювання і переживання позаду і можна зітхнути з полегшенням, знай, що ми вірили в тебе і анітрохи не сумнівалися в твоєму успіху. Але не розслабляйся, попереду життя ще змусить складати багато іспитів, і треба завжди бути готовим проявити характер, витримку, силу духу та вийти переможцем із будь-якої ситуації. А зараз вітаємо зі складання іспиту!

Вітаю тебе з твоєю перемогою, в якій ніколи не вагався! Ти успішно впорався з іспиту і тепер починаєш інше цікаве життя, де отримані та засвоєні знання обов’язково знадобляться тобі, хто б що не казав. Дуже пишаюся тобою і бажаю здійснення всіх твоїх мрій та цілей, які ти собі поставив.

Ось і закінчилися переживання, підготовка до іспиту, безсонні ночі та хвилювання. І нехай це не останній іспит у твоєму житті, а лише один із, я знаю, що решту ти пройдеш і здаси з честю. Вітаю з успішним здаванням!

Дивіться також