1 Класу11 Класу9 КласуАбеткиВНЗКоледжаМагістратуриНавчального рокуПочаткової школиСесіїТехнікумуУчилищаЧвертьШколи

Вітаю із закінченням 9 класу! Вибір за тобою. І нехай він буде вірним. Я бажаю тобі легкого подальшого навчання. Бажаю цікавого життя із крутими пригодами, захоплюючими подорожами, великими перемогами. Нехай не буде часу на нудьгу, але нехай завжди знаходиться час для мрії!

Вітаю вас із закінченням дев’ятого класу! Бажаю кожному з вас визначитися зі своєю подальшою дорогою та рухатися у правильному напрямку. Нехай отримані знання стануть чудовою базою для подальшого навчання. Бажаю вам удачі, успіхів та успішного складання іспитів!

Вітаю із закінченням ВНЗ і від щирого серця хочу побажати, щоб отримані знання, навички та досвід дозволив знайти хорошу роботу, яка стане не лише джерелом доброго доходу в житті, а й дозволить втілити в реальність усі твої ідеї та задуми. Бажаю творчих успіхів у діяльності, впевнених планів на майбутнє та вдалих днів.

Ось і закінчилася сесія, яка викликала стільки переживань, безсонних ночей та нескінченну кількість годин, проведених за підручниками. Нехай усе, що відклалося в голові, допомагатиме в майбутньому просуватися, блищати знаннями і цінувати цей досвід.

Ваші дипломи про закінчення школи — це ваша нагорода за багаторічну, наполегливу працю. Я вітаю вас із цією нагородою. Бажаю, щоб кожен із вас зміг надалі правильно визначитися з дорогою у житті. Нехай першим щаблем цієї дороги буде благополучне вступ до ВНЗ. Бажаю всім вдалого старту в нове, більш доросле, але від цього не менш цікаве життя. Зі святом!

Вітаю із закінченням абетки. Тепер ти з літерами на «ти» і нехай ця міцна дружба дозволить відкрити тобі двері у новий світ фантастичних ідей, захоплюючих оповідань та веселих історій. Бажаю з таким же інтересом і запалом продовжувати шлях до нових знань, бажаю з кожним днем ​​робити цікаві та незвичайні відкриття.

Вітаємо із завершенням 9-го класу. За роки навчання дуже багато було пережито у стінах рідної школи. Ви дорослішали, ви вчилися, ви виховували у собі характер. Ми пишаємося, дивлячись на вас. Ви стали гідними дорослими людьми. Хочемо побажати вам, щоб, вийшовши за поріг школи, ви пішли кожен своєю наміченою доріжкою, але ці доріжки неодмінно були правильними і вели до шляхетних цілей.

Вітаю із закінченням навчального року, із заслуженим відпочинком та настанням яскравої літньої пори. Бажаю залишити осторонь параграфи та формули, правила та теореми. Нехай накопичені за цей рік знання вирушають на свою поличку твого розуму, нехай у нагороду за старання і наполегливу працю на тебе чекає незабутнє літо барвистих вражень і загадкових пригод.