Вітаю із закінченням абетки. Тепер ти з літерами на «ти» і нехай ця міцна дружба дозволить відкрити тобі двері у новий світ фантастичних ідей, захоплюючих оповідань та веселих історій. Бажаю з таким же інтересом і запалом продовжувати шлях до нових знань, бажаю з кожним днем ​​робити цікаві та незвичайні відкриття.

Ура, подорож країною абетки закінчено, і тепер усі літери — твої добрі друзі. Нехай надалі вони відчиняють тобі будь-які двері до всього цікавого і незвіданого. Бажаю ніколи не втрачати прагнення нових знань і з великим захопленням читати чудові розповіді та історії.

Мої дорогі хлопці, вітаю вас із закінченням вивчення абетки! Ви тепер зовсім дорослі. Ви знаєте всі літери, вмієте складати слова зі складів, а хтось уже навчився добре читати. Бажаю вам не зупинятись на досягнутому. Завжди вдосконалюйте свої навички. Успіхів вам у шкільному житті. Осягайте науки з інтересом. Нехай у житті все у вас буде чудово!

Вітаю із закінченням абетки. Тепер ти знаєш усі літери, тепер перед тобою відчинені двері у світ нових слів та веселих оповідань. Бажаю також сміливо та впевнено вчитися, з інтересом та ентузіазмом підкорювати нові вершини.

Вітаю із закінченням вивчення абетки! Бажаю бути активною та веселою дитиною, для якої добрі нові друзі — літери — відкриють дивовижний світ захоплюючих казок, гарних оповідань, кумедних історій. Бажаю далі вчитися так само добре. Бажаю досягти чимало успіхів і за допомогою букв складати лише добрі, добрі слова.

Вітаю із закінченням абетки, з вірною та міцною дружбою з літерами. І нехай ці літери щодня відкривають для тебе нові та цікаві слова, складають для тебе пізнавальні та добрі речення, захоплюють тебе у світ пригод та веселих оповідань.

Вітаю із закінченням абетки. Тепер усі літери тобі знайомі, тепер перед тобою відкриті всі шляхи до нових відкриттів та справжніх чудес. Бажаю з цікавістю читати добрі оповідання та казки, бажаю з веселих букв складати гарні, добрі слова та дарувати їх друзям, бажаю успішно й надалі вчитися та добиватися неймовірних перемог на своєму шляху.

Мій маленький друг! Щиро тебе вітаю з освоєнням абетки. Це дуже важливий етап у твоєму житті. Тепер ти з легкістю зможеш освоїти секрети граматики та читання, потрапити до чарівної країни пригод та казок. Попереду стільки яскравих вражень! Іди сміливо дорогою знань! Тільки так можна впокорювати вершини життя.