Вітаю із закінченням 9 класу! Вибір за тобою. І нехай він буде вірним. Я бажаю тобі легкого подальшого навчання. Бажаю цікавого життя із крутими пригодами, захоплюючими подорожами, великими перемогами. Нехай не буде часу на нудьгу, але нехай завжди знаходиться час для мрії!

Вітаю вас із закінченням дев’ятого класу! Бажаю кожному з вас визначитися зі своєю подальшою дорогою та рухатися у правильному напрямку. Нехай отримані знання стануть чудовою базою для подальшого навчання. Бажаю вам удачі, успіхів та успішного складання іспитів!

Вітаємо із завершенням 9-го класу. За роки навчання дуже багато було пережито у стінах рідної школи. Ви дорослішали, ви вчилися, ви виховували у собі характер. Ми пишаємося, дивлячись на вас. Ви стали гідними дорослими людьми. Хочемо побажати вам, щоб, вийшовши за поріг школи, ви пішли кожен своєю наміченою доріжкою, але ці доріжки неодмінно були правильними і вели до шляхетних цілей.

Із закінченням 9 класу! Нехай усі негаразди залишаться в минулому, а в майбутньому нехай чекають лише радісні моменти, великі відкриття, цікаві заняття та багато яскравих пригод!

Вітаю із закінченням 9 класу. Це маленький щабель, але він теж відкриває безліч шляхів та можливостей для успішного життя. Бажаю, щоб були поставлені вірні цілі, які походять від щирого серця. У такому разі ти обов’язково досягнеш їх!

Із закінченням 9-го класу вітаю! Нехай буде ця перемога лише початком нового шляху, а знання, здобуті за час твого навчання, допомагають і надалі рухатися до вершин. Нехай здійсняться мрії, здійсняться всі плани!

Із закінченням 9 класу! Нехай цей щабель буде пройдений гідно, щоб високо піднята голова показувала впевненість та гордість за себе. Бажаю відкрити щось нове, дізнатися те, що стане в нагоді в житті і вибрати правильну мету!

Вітаю із закінченням 9-го класу і від щирого серця бажаю без вагань та сумнівів душі визначитися з вибором подальшого свого навчання, поставити перед собою найважливіші та найвищі цілі, впевнено та сміливо йти назустріч головним мріям та обов’язково підкорити всі бажані вершини. Також бажаю веселої та яскравої юності, щасливих та виправданих надій.