Вітаю із закінченням 11 класу і щиро бажаю великого світлого майбутнього з великими успіхами, великими досягненнями та великими звершеннями. А поки що насолоджуйся щасливою юністю, хоч щодня закохайся і неодмінно вір у свою мрію!

Ось і закінчено 11-й клас, який став останнім щаблем школи. Нехай нове життя буде не менш захоплюючим і пізнавальним, щоб щодня відкривав нові можливості, від яких тепліло серце, з’являлися безкраї горизонти для нових знань.

Вітаємо із закінченням 11 класу! Для Вас це важлива подія, перша — у низці величезних змін. На вас чекає веселе та цікаве студентське життя, повне своїх особливостей та радостей, так нехай же кожен з Вас надійде до бажаного ВНЗ та отримає всі необхідні знання та навички для майбутньої успішної кар’єри.

Позаду одинадцятий клас, а значить, попереду на вас чекає нове життя! Бажаю вам, хлопці, крокувати життям з посмішкою, досягати поставлених цілей і постійно перебувати у відмінному настрої. Нехай спогади про школу у вас завжди будуть лише найсвітлішими, теплішими та райдужнішими!

Хочемо привітати з таким відповідальним днем ​​у вашому житті. Бажаємо вам легких доріг, яскравих моментів, вдалих знайомств, лише позитивних оцінок та емоцій, щирих людей на вашому довгому та щасливому шляху. Завжди залишайтеся людьми, знаходьте хороше у будь-яких негараздах, отримуйте задоволення від подорожей, цінуйте батьків та насолоджуйтесь життям.

Шановні учні, дозвольте привітати Вас з нагоди закінчення 11 класу, хочеться побажати Вам удачі на іспитах, благополучного вступу до обраних Вами навчальних закладів. Нехай Ваша життєва дорога буде рівною, прямою та світлою!

Вітаємо із завершенням навчання у школі, із закінченням 11 класу, хочемо, щоб удача не відступилася від Вас на іспитах, щоб благополучно пройшов вступ до обраного навчального закладу. Здоров’я, оптимізму, радості та запалу молодості!

Закінчено шкільну пору, але не поспішай закидати зошити. Адже життя – це безперервна подорож з метою знаходження благополуччя. І закінчивши 11 клас, ти просто перетинаєш ще один рубіж. Я бажаю тобі успішного вступу та складання вступних іспитів. Бажаю тобі більше життєвого досвіду, але виключно позитивного. Ніколи нічого не бійся, не зупиняйся на півдорозі і завжди думай, перш ніж ухвалити рішення. Успіху тобі у твоїй життєвій подорожі, вітаю із закінченням школи!